Poselství J. A. Komenského současné Evropě

Poselství J. A. Komenského současné Evropě - Pavel Floss | I15cajalco.com

...Soliton ,166 stran, 21x14cm, česky, vázaná vazba, 370gr ... Věra Ludíková - J. A. Komenský současné Evropě / Česká ... ... .(1. vydání), cena 499,-Kč Vznik a vydání této knihy z podstatné části financovalo sdružení AMOS, jehož členové, Pavel Šebek, Radim Galvánek, Evžen Varadínek, Stanislav Skalička a Radko Souček, se rozhodli vlastní iniciativou zpřístupnit širší ... Studie předního evropského komeniologa, mimořádně čtivá a názorná, doplněná vybranými úryvky z díla J. A. Komenského. Při nahlédnutí na libovolnou stránku ... Pavel FLOSS:Poselství J.A.K. současné Evropě ... . A. Komenského. Při nahlédnutí na libovolnou stránku citací je zřetelná mimořádná mohutnost autorova ducha, který proniká skrze staletí a s břitkou aktualitou oslovuje jak jednotlivce, tak skupiny žijící v dnešní bouřlivé době. Hledáte Poselství J. A. Komenského současné Evropě od Pavel Floss? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Poselství J. A. Komenského současné Evropě.Pavel Floss - autor úvodní studie a výběru z Komenského textů. Brno 2005, 164 stran, ISBN 80-239-6048-2. Profesor olomoucké univerzity filozof Pavel Floss, přední znalec Komenského díla i filozofie humanismu a raného novověku, uspořádal z díla slavného českého myslitele antologii nanejvýš aktuálně zacílenou, jak je ... Komenského Vševýchova. Poselství J. A. Komenského současné Evropě. Obrazovo-zvukový atlas ptáků ČR a SR. Pexeso Ptáci našich zahrádek a parků - 2. vydání. Putovní ozvučená interaktivní výstava Ptáci jižní Moravy (přidat rezervaci terminu) Kam s odpady ve městě Brně Poselství J. A. Komenského současné Evropě, autor: Pavel Floss, rok vydání: 2005 Antikvariát s více než 30 642 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Floss
DIMENZE
4,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Poselství J. A. Komenského současné Evropě.pdf

POPIS

Studie předního evropského komeniologa, mimořádně čtivá a názorná, doplněná vybranými úryvky z díla J. A. Komenského. Při nahlédnutí na libovolnou stránku citací je zřetelná mimořádná mohutnost autorova ducha, který proniká skrze staletí a s břitkou aktualitou oslovuje jak jednotlivce, tak skupiny žijící v dnešní bouřlivé době. Vazba každého ze 1200 číslovaných výtisků je doplněna signovanou medailí s portrétem Jana Amose od akad. sochaře Andrého Víchy.

Chcete si přečíst knihu?Poselství J. A. Komenského současné Evropě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Floss. Číst Poselství J. A. Komenského současné Evropě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY