Labyrint poznání: Inspirace z vyšších světů

Labyrint poznání: Inspirace z vyšších světů - Jaroslava Urbanová | I15cajalco.com

...vyšších světů nám mohou pomoci? V článku 6 ... Levné knihy EMINENT | Alza.cz ... . Dobro a zlo jako dvě soupeřící síly, sestupy do nižších světů, jsem psal, že zlo nepochází z našeho světa, ale že ve skutečnosti sestupovalo shora dolů. Jistě, to je pravda. Tento rok jsem vedena k vědomému napojování na vyšší Já a Mistry, čili k channelingu. Chtěla bych být čistým kanálem, kterým protéká inspirace z vyšších světů sem na Zem, a dokázat ji předávat bez zkreslení. Zatím to neumím tak čistě, jak bych si přá ... Esoterika a víra - O poznání vyšších světů (6) ... . Zatím to neumím tak čistě, jak bych si přála, a to mě velmi motivuje k práci na sobě. 2. Jediné co nás zajímá, je poznání a pravda o tom, jak tento svět funguje. 3. Poznání skutečné reality každému umožní osvobození od falešných iluzí a mediálních manipulací. Kdo chce být doopravdy svobodný, měl by vědět jací vlci zde vládnou a kam vedou stádo, jsouce převlečeni za pastýře. Spolu s Teosofií a Poznáváním vyšších světů tvoří hlavní prameny hlubšího poznání člověka a světa. Nejedná se o myšlenkovou konstrukci vázanou jen na smyslovou zkušenost, ale o skutečnosti, které jsou stéle přítomné ve sféře věčnosti a jsou vnímatelné duchovním zrakem. Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: svet poznani...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslava Urbanová
DIMENZE
7,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Labyrint poznání: Inspirace z vyšších světů.pdf

POPIS

Už od starověku si lidé váží zvlášť nadaných jedinců, schopných zprostředkovat lidstvu moudrost, přicházející z kosmických dálav, z duchovních světů. Lidí, kteří obdrželi zvláštní dar jasnovidnosti a umějí nahlédnout jak události, které překryl čas, tak i ty, jenž teprve nastanou. Čechy, magické místo v srdci Starého kontinentu, jsou zasvěcenci považovány za významné duchovní centrum. Jedním z prostředníků mezi trojrozměrným a duchovním světem je Jaroslava Urbanová. Intuitivní a imaginativní sklony v ní objevil její manžel, legendární kytarový pedagog Štěpán Urban. Především díky němu dosáhla autorka této knihy pozoruhodné schopnosti přinášet zprávy z očím neviditelného světa. Labyrint poznání je volným pokračováním její první knihy Spirála moudrosti. Svoje poznatky tentokrát autorka konfrontuje s myšlenkami a výroky antroposofa Rudolfa Steinera, jedné z nejvýznamnějších spirituálních postav 20. století. V řádcích této knihy najde ve svém životním labyrintu duchovní poznání každý člověk, jenž hledá smysl svého pobytu na této planetě.

Chcete si přečíst knihu?Labyrint poznání: Inspirace z vyšších světů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslava Urbanová. Číst Labyrint poznání: Inspirace z vyšších světů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY