Ve vlastním stínu: Soukromé deníky z natáčení

Ve vlastním stínu: Soukromé deníky z natáčení - Catherine Deneuve | I15cajalco.com

...dat v článcích ... Ve vlastním stínu - Soukromé deníky z natáčení ... Kniha Královna noci - Trh knih - můj antikvariát online ... . Běžná cena 229 Kč ... Muž z Everestu - Tenzingova autobiografie. Naše cena 139 K ... Inzerát č. 116837643: Baarová+Mandlová+Piaf+Dietrichová+Gollová+Cardinalová ad., Cena: 80 Kč, Lokalita: Praha 9 Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek. ... Ve vlastním stínu - Soukromé deníky z natáčení. Běžná cena 229 Kč ... Stránky z mého života. Naše cena 79 K ... H ... Kniha Odraz - k cestě za úspěchem - Trh knih - můj ... ... . Běžná cena 229 Kč ... Stránky z mého života. Naše cena 79 K ... Hledat ve zboží Hledat v článcích ... Ve vlastním stínu - Soukromé deníky z natáčení. Běžná cena 229 Kč ... Sbírka úloh z matematiky pro SOŠ a studijní obory SOU 1.část (zelená) Naše cena 99 K ... Jaká jsou skutečná tajemství sportovního úspěchu a jaká ponaučení se z nich můžeme vzít do každodenního života? Proč se Tiger Woods zasekl? ... Ve vlastním stínu soukromé deníky z natáčení od 54 Kč. Zelená touha od 55 Kč. Ve jménu Usámy bin Ládina k objasnění událostí z 11 ... Zápisky z blázince Ve vlastním stínu - Soukromé deníky z natáčení Takoví jsme byli - Vzpomínky na Dianu Slavný otec a syn (František a David Výborný) Bije ve mně cizí srdce U2 - Jak vznikaly písně Prádlo jako z přehlídkového mola 60. let, případně od bazénu luxusného hotelu a úzké kalhoty zastrčené do vysokých kozaček a k tomu ještě vypasované sáčko! ... to co už v polovině padesátých let představil Roger Vadim se svou tehdejší ženou Brigitte Bardo...

INFORMACE

AUTOR
Catherine Deneuve
DIMENZE
5,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve vlastním stínu: Soukromé deníky z natáčení.pdf

POPIS

Knihy vzpomínek slavné herečky Catherine Deneuve. Za svou bohatou kariéru spolupracovala s řadou vynikajících režisérů, jakými byli například Luis Buňuel, Roman Polanski či François Truffaut, a mezi jejími filmovými partnery najdeme herce takového formátu jako Gérard Depardieu, Jean-Louis Trintignant, Alain Delon nebo Marcello Mastroianni. Jádro knihy tvoří deníky, které si Catherine Deneuve psala během natáčení filmů Tanec v temnotách (1999), Východ-Západ (1998), Noční vítr (1998), Indočína (1991), Tristana (1969) a Aprílové šílenství (1969), ve kterých zaznamenává ovzduší panující ve štábu i zajímavosti z natáčení. Svou bezprostředností, bystrými postřehy i schopností zachytit atmosféru okamžiku umožňuje čtenářům "být při tom" a stát se svědky toho, jak se rodí nejlepší díla světové kinematografie. Knihu doplňuje hereččino interview s Pascalem Bonitzerem, její kompletní filmografie a jedinečná obrazová příloha z rodinného alba i z natáčení.

Chcete si přečíst knihu?Ve vlastním stínu: Soukromé deníky z natáčení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Catherine Deneuve. Číst Ve vlastním stínu: Soukromé deníky z natáčení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY