Sázka a jiné povídky / Eine Wette und andere Geschichten

Sázka a jiné povídky / Eine Wette und andere Geschichten - Lion Feuchtwanger | I15cajalco.com

...-03-6 Překlad: Vízdalová, Ivana Popis: 1× kniha, brožovaná, 148 stran, česky, německy Rozměry: 11 × 18 cm Rok vydání: 2005 (1 ... Sázka a Jiné Opvídky / Eine Wette Und Andere Geschichten ... . vydání) Jazyk: česky, německy Kniha: Sázka a jiné povídky / Eine Wette und andere Geschichten Autor: Lion Feuchtwanger Dvojjazyčné, německo české vydání povídek německého spisovatele, autora románů Goya, Lišky na vinici, Židovka z Toleda a dalších. Lion Feuchtwanger: Eine Wette und andere Geschichten. Sázka a jiné povídky Knižnica: vlastná Prečítané: 2005 Jazyk: nemecko-če ... Eine Wette und andere Geschichten / Sázka a jiné povídky ... ... . Lion Feuchtwanger: Eine Wette und andere Geschichten. Sázka a jiné povídky Knižnica: vlastná Prečítané: 2005 Jazyk: nemecko-český, zweisprachig mit einem Kommentar pre pokročilých v nemeckom jazyku Počet strán: 143 Vydavateľstvo: Verlag Berlin und Weimar, 1964 Prekladateľ: Ivana Vízdalová 2005 Druh … Lion Feuchtwanger: Eine Wette und andere Geschichten. Sázka a jiné povídky Knižnica: vlastná Prečítané: 2005 Jazyk: nemecko-český, zweisprachig mit einem Kommentar pre pokročilých v nemeckom jazyku Počet strán: 143 Vydavateľstvo: Verlag Berlin und Weimar, 1964 Prekladateľ: Ivana Vízdalová 2005 Druh … Kniha Eine Wette und andere Geschichten / Sázka a jiné povídky iba za 8,00 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Lion Feuchtwanger: Eine Wette und andere Geschichten. Sázka a jiné povídky Knižnica: vlastná Prečítané: 2005 Jazyk: nemecko-český, zweisprachig mit einem Kommentar pre pokročilých v nemeckom jazyku Počet strán: 143 Vydavateľstvo:...

INFORMACE

AUTOR
Lion Feuchtwanger
DIMENZE
11,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Sázka a jiné povídky / Eine Wette und andere Geschichten.pdf

POPIS

Dvojjazyčné, německo-české vydání povídek německého spisovatele, autora románů Goya, Lišky na vinici, Židovka z Toleda a dalších. Feuchtwangerovy povídky vznikaly v širokém rozmezí od třicátých let až po dobu emigrace ve Spojených státech po roce 1941. Psychologicky zaměřené povídky se zaměřují na vztahy mezi lidmi zasazené do dobových souvislostí, jak je tomu například v povídce Dům na Zelené cestě, který vypráví o konfliktu historika s nastupující fašistickou mocí (není bez zajímavosti, že povídka vznikla v roce 1942, ale je napsána, jako by byla válka už skončila). Dvojjazyčný text s gramatickým a lexikálním komentářem pod čarou. Pro pokročilé.

Chcete si přečíst knihu?Sázka a jiné povídky / Eine Wette und andere Geschichten ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lion Feuchtwanger. Číst Sázka a jiné povídky / Eine Wette und andere Geschichten Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY