Wicca: První zasvěcení

Wicca: První zasvěcení - Jakub Achrer | I15cajalco.com

...silně zakomponované informace o tomto přírodně-magickém způsobu života ... Wicca: První zasvěcení - Jakub Achrer | Knihy Dobrovský ... . Achrer Jakub - Wicca -- První zasvěcení (E-book elektronické knihy) Hodnocení produktu: 0%. Kniha je stručným průvodcem základů moderního čarodějnictví, které vychází z pohanských kořenů. Jádro knihy tvoří autentická výpověď o čarodějnickém výcviku a o zasvěcení do... Kniha je stručným průvodcem základů moderního čarodějnictví, které vychází z pohanských kořenů. Jádro knihy tvoří autentická výpověď o čarodějnickém výcviku a o ... Wicca - Wikipedie ... . Jádro knihy tvoří autentická výpověď o čarodějnickém výcviku a o zasvěcení do tradice Wicca. Autor je knězem této tradice, původem Čech, který je zároveň členem rakouské skupiny (covenu) se sídlem ve Vídni. Kniha Jakuba Achrera Zahrady Wicca - První zasvěcení vyšla už v roce 2005 ,ale můj zážitek z jejího přečtení je docela čerstvý ,protože jsem si ji pořídil teprve nedávno. Přiznám se ,že jsem s její četbou i koupí dlouho váhal. Na jednu stranu mě zkušenost prvního tradičně zasvěceného českého wiccana samozřejmě zajímala ,na stranu druhou mě odrazovaly ... ACHRER JAKUB ZAHRADA, Wicca: První zasvěcení, 2005. AGRIPPA HEINRICH CORNELIUS z Nettesheimu, Okultní filosofie, 1992. AGRIPPA HEINRICH CORNELIUS z Nettesheimu, Three Books of Occult Philosophy or Magic, 2007 (orig. 1897) ANTARES ZUZANA, Malá škola čarodějnictví, 2002. ARRIEN ANGELES, Velká kniha Crowleyho tarotu, 2000 E-kniha: Wicca: První zasvědcení (Jakub Achrer). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Sister Moon, Wicca - Kniha obřadů a rituálů, Knižní klub, 2006 Cate Tiernan , Wicca , CooBoo, 2013 Jakub Achrer , Wicca První zasvěcení , Volvox, 2015 Kniha je stručným průvodcem základů moderního čarodějnictví, které vychází z pohanských kořenů. Jádro knihy tvoří autentická výpověď o čarodějnickém výcviku a o zasvěcení do tradice Wicca. Autor je knězem této tradice, původem Čech, který je zároveň členem rakouské skupiny (covenu) se sídlem ve Vídni. Kniha stínů: Zasvěcení - první stupeň 21. únor 2008 | 08.26 | rubrika: .wicca Mág opouští kruh dveřmi, jde k Uchazečce a říká: "Neboť zde nemáš jiného bratra, musím být tvým kmotrem, stejně jako knězem. 30. duben ČARODĚJNICE / BELTAIN Z knihy Wicca, první zasvěcení , wikipedia a jiné encyklopedie. 30. dubna nabo noc z 30. dubna na 1. května slavíme většinou dnes jako "čarodějnice" svátek jako připomenutí upalování čarodějnic na základě inkvizice, kdy bylo upáleno a obviněno z čarodějnictví obrovské množství lidí někdy jen proto, že někdo chtěl jejich majetek ... Přejděme k teologii: Wicca v zásadě uznává dvě božstva - Rohatého Boha a Bohyni, kteří mají tajná jména, jež se předávají z učitele na žáka v rámci zasvěcení. Tato dvojice se často považuje za niternou podstatu všech bohů a bohyň, představujících její jednotlivé aspekty....

INFORMACE

AUTOR
Jakub Achrer
DIMENZE
10,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Wicca: První zasvěcení.pdf

POPIS

Kniha je stručným průvodcem základů moderního čarodějnictví, které vychází z pohanských kořenů. Jádro knihy tvoří autentická výpověď o čarodějnickém výcviku a o zasvěcení do tradice Wicca. Autor je knězem této tradice, původem Čech, který je zároveň členem rakouské skupiny (covenu) se sídlem ve Vídni. Příběh doplňují pojednání o živlech a sabatech čarodějnic a řada osobních dojmů a zážitků. Kniha mimo jiné obsahuje dva jednoduché vzorové rituály, nástin základů magie a pohanských božstvech a částečně také přehled dějin moderního čarodějnictví. Publikace tak představuje vítaného pomocníka pro každého, kdo se zajímá o čarodějnictví a touží nahlédnout pod povrch a získat základní praktický materiál. Kniha současně poskytuje některé méně obvyklé pohledy a cenné náměty, které začátečníky i pokročilé přimějí k nejednomu zamyšlení.

Chcete si přečíst knihu?Wicca: První zasvěcení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Achrer. Číst Wicca: První zasvěcení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY