111 nej... České republiky

111 nej... České republiky - Petr David, | I15cajalco.com

...Camp - Earning The Title - Making Marines on Parris Island - Duration: 25:36 ... 333 památných míst České republiky - Kartografie.cz ... . Military Videos Recommended for you Do naší populární řady tematických map jsme pro vás tentokrát připravili výběr 111 rekordů, se kterými se můžete setkat na území České republiky. V jedné mapě tak naleznete například největší skalní město nebo nejstarší chráněné území vedle nejvyšší budovy a nejdelšího tunelu. „Nej" jsme vybíral Česká republika je rozlohou sice malá, zato velmi ... 333 památných míst České republiky - Kartografie.cz ... . „Nej" jsme vybíral Česká republika je rozlohou sice malá, zato velmi malebná země oplývající nesčetnými přírodními krásami. Ze všech stran je obklopená pohořími, které ji přirozeně oddělují od sousedů. Vyhlášené jsou… Do naší populární řady tematických map jsme pro vás tentokrát připravili výběr 111 rekordů, se kterými se můžete setkat na území České republiky. V jedné mapě tak naleznete například největší skalní město nebo nejstarší chráněné území vedle nejvyšší budovy a nejdelšího tunelu. Nejdelší řeka České republiky měří 433 kilometrů, pramení na Šumavě a u Mělníka se vlévá do Labe. Jak se řeka jmenuje? Ohře Vltava Morava; Největším pohořím na Moravě jsou bezesporu Jeseníky. Tam také leží nejvyšší hora Moravy a Slezka, která tvoří přirozenou hranici mezi tímto územím. Další z řady tematických publikací o zajímavých místech naší země. Za knihami o nejrůznějších turistických zajímavostech (444 historických měst a městeček ČR, 999 turistických zajímavostí České republiky atd.) následuje 333 památných míst České republiky. Mapa knižní: 111 nej...České Republiky 1:500 000 ; Komentáře na rubu mapového listu jsou rozděleny do několika tematických oblastí: přírodní zajímavosti, historické stavby, umělecká díla, technické památky, dopravní, vodní a ... NEJ katastrálně Nejvýše položené sídlo - Filipova Huť v okrese Klatovy, 1093 m n. m. Nejníže položené sídlo - Hřensko v okrese Děčín, 130 m n. m. Největší město - hlavní město Praha, 1 186 855 obyvatel Nejmenší obec - Závraty v okrese České Budějovice, 14 obyvatel Nejrozsáhlejší katastr obec - Ralsko na českolipsku Přihlášení | Registrace Nejste přihlášen. Registrovaní zákazníci mohou po přihlášení sledovat stav vyřizování jejich objednávky a přehled minulých objednávek. Hledáte 111 nej... České republiky od Vladimír Soukup,Petr David? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR 20 českých nej "příroda" - VÍCE ZDE 20 českých nej "věda" - VÍCE ZDE 20 českých nej "sport" - VÍCE ZDE. Původní a kompletní umístění sto českých NEJ na Aktuálně.cz Další odkazy. E. Klímová a kol. (2001): Rekordy České republiky - příroda. Mapa Slovakia, Bratislava. L. Kochánek (1988): 1000 československých nej ... Do naší populární řady tematických map jsme pro vás tentokrát připravili výběr 111 rekordů, se kterými se můžete setkat na území České republiky. V jedné mapě tak naleznete například největší sk...

INFORMACE

AUTOR
Petr David,
DIMENZE
7,67 MB
NÁZEV SOUBORU
111 nej... České republiky.pdf

POPIS

Poslední z řady oblíbených lexikonů ČR. V publikaci je shromážděno 111 rekordů z území České republiky, a to z oblasti historických staveb, uměleckých děl, muzeí, technických památek a sídel. Texty zkušených autorů Soukupa a Davida jsou provázeny bohatou barevnou fotodokumentací. Tradiční součástí publikace je i mapová část v měřítku 1: 200 000, kde jsou popsané lokality vyznačeny. Pojmový rejstřík obsahuje odkazy na stránky textové i mapové části. Publikace je strukturována tak, že pod jednotlivými NEJ, najdete vždy ten který objekt popsaný a vyobrazený (fotografie). Ke každému nejvýznamnějšímu objektu je připsána i jednoduchá charakteristika objektů stejného typu, které však již svými parametry nevyhovují zařazení mezi NEJ, ale rozhodně si zasluhují zmínku v publikaci. Takže zde postupně naleznete NEJvyšší horu, NEJpamátnější horu, přes NEJvětší zvon až po NEJvětší krytou sportovní halu.

Chcete si přečíst knihu?111 nej... České republiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr David,. Číst 111 nej... České republiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY