Omračující věda všeho: Děsivá věda

Omračující věda všeho: Děsivá věda - Nick Arnold | I15cajalco.com

... které lidské oko nevidí, až po vesmír, který je větší, než si dokážete představit! Děsivá věda - Omračující věda všeho ... Nature in Picture ... . kolektív autorov| Egmont ČR, spol. s r.o. | 01.10.2005 Zbrusu nový pohled na vědecké problémy. Tato velká kniha s barevnými ilustracemi je přesně tím, co slibuje svým názevem: děsivým průvodcem po všech možných projevech přírody, od těch nejmenších... Informace o knižní sérii Děsivá věda. Detailní přehled jednotlivých dílů. ČBDB.cz - Databáze knih. Knížka Děsivá věda ... Děsivá věda | edice | Databáze knih ... ... Informace o knižní sérii Děsivá věda. Detailní přehled jednotlivých dílů. ČBDB.cz - Databáze knih. Knížka Děsivá věda - děsní dinosauři bude bavit hlavně čtenáře, kteří už o tomhle tématu něco ví, nebo si chtějí prohloubit znalosti.. u nás doma se knížka nesetkala s velikým úspěchem, ale to ne kvůli tomu, že by nebyla dobře napsaná, to ona je, ale našir odinu dané téma zrovna dvakrát nenadchlo a nezabavilo. Omračující věda všeho 95 Kč 3 poptávky. Pekelné zvuky Děsivá věda. Plundrovaná planeta 77 K ... Omračující věda všeho - O čem se vám rodiče neodvažují říct! Pro nákup v tomto internetovém obchodě povolte ve svém prohlížeči JavaScript. Kontakt Omračující věda všeho. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Zbrusu nový pohled na vědecké problémy Tato velká kniha s barevnými ilustracemi je přesně tím, co slibuje svým názvem: děsivým průvodcem po všech možných projevech přírody, od ... Děsivá věda - Omračující věda všeho Nick Arnold. Děsivá věda - Potrhlí vědátoři Nick Arnold. Děsivá věda - Protivná příroda Nick Arnold. Děsivá věda - Protivné breberky Nick Arnold. Děsivá věda - Riskantní experimenty Nick Arnold. Děsivá věda - Tajuplné lidské tělo Děsivá věda - Vynálezci a jejich vymazlené vynálezy (2010). Už jste asi slyšeli o některých vynálezcích a vynálezech, jako byl například Thomas Alva Edison a jeho žárovka, George Stephenson a jeho železnice nebo John Logie Baird a jeho televize. Edice děsivá věda: Protivné breberky, Tajuplné lidské tělo, Nezdravé nemoci, Protivná příroda, Chemický chaos, Vesmír, ... Nechutně výživné experimenty (příručka), Omračující věda všeho, Lidské tělo (př...

INFORMACE

AUTOR
Nick Arnold
DIMENZE
4,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Omračující věda všeho: Děsivá věda.pdf

POPIS

Zbrusu nový pohled na vědecké problémy. Tato velká kniha s barevnými ilustracemi je přesně tím, co slibuje svým názvem: děsivým průvodcem po všech možných projevech přírody, od těch nejmenších věciček, které lidské oko nevidí, až po vesmír, který je větší, než si dokážete představit! Dozvíte se například, jak to, že vdechujeme dinosauří krknutí, co se vám vykálí do postele 20 krát za den, co se stane, když proženete králíka středem Země. Budete mít také možnost prohlédnout si, jak funguje lidské tělo, podstoupit děsivý výcvik astronauta a všechno pochopit v širších souvislostech s pomocí rozkládací časové osy vědy. Věda nikdy nebyla tak barevná a děsivá!

Chcete si přečíst knihu?Omračující věda všeho: Děsivá věda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nick Arnold. Číst Omračující věda všeho: Děsivá věda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY