Fatwa. Život pod hrozbou smrti

Fatwa. Život pod hrozbou smrti - Jacky Trevane | I15cajalco.com

...dy se dvěma dcerkami tajně opustí egyptského manžela, přes nešťastnou nehodu, která se odehrála hned po jejím ... Fatwa: Život pod hrozbou smrti - Jacky Trevane | Kniha na ... ... ... Fatwa: život pod hrozbou smrti. Na počátku příběhu přicestuje na dovolenou do Egypta třiadvacetiletá Angličanka Jacky se svým přítelem Davem. Dvoutýdenní dovolená má být jakousi poslední zkouškou jejich rozpadajícího se vztahu, ale při transportu místní dopravou se Jacky ztratí a poraní si nohu. Fatwa život pod hrozbou smrti biografie memoáry muslimky muslimov ... Ke knize Vám ráda zašlu jednu jako dárek,po ... Fatwa: život pod hrozbou smrti Jacky Trevane | Aukro ... . Fatwa život pod hrozbou smrti biografie memoáry muslimky muslimov ... Ke knize Vám ráda zašlu jednu jako dárek,pokud si vyberete jsou pod značkou 144kč,pro Vás samozřejmě zdarma.Přibalím k té Vaší.Prosím napište mi její název.Děkuji. kniha: Fatwa Život pod hrozbou smrti . Jacky Trevane; Jacky Trevane . 4,7 . Sledovať autora . Romány. Všetky knihy autora . Alpress, 2005. 4 hodiny čítania. Vydavateľstvo Alpress, 2005. Edícia Klokan. Preklad. Pavla Kubaláková; Autobiografická kniha retrospektivně líčí autorčin osud od chvíle, kdy se dvěma dcerkami tajně opustí ... Fatwa. Život pod hrozbou smrti. 5. 10. 2017 10:10:00. Když se Jacky vydala se svým přítelem na dovolenou do Egypta, důvodem bylo obnovení jejich skomírajícího vztahu. Nemohla tušit, že se tam seznámí s Omarem, a že se za n...

INFORMACE

AUTOR
Jacky Trevane
DIMENZE
4,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Fatwa. Život pod hrozbou smrti.pdf

POPIS

Když se Jacky vypravila na dovolenou do Egypta, nemohla tušit, co ji čeká. Seznámila se s okouzlujícím Egypťanem Omarem, za kterého se z velké lásky brzy provdala. Život v Káhiře se však změnil v noční můru. Během následujících šesti let byla Jacky vystavena neustálému fyzickému i citovému týrání, než se jí podařilo i dcerkami uprchnout. Tento příběh v podstatě ještě nekončí, dokonce i když Jacky žije v Anglii, je pod neustálou hrozbou smrti. Fatwa totiž znamená, že muž má právo legálně svou ženu zabít.

Chcete si přečíst knihu?Fatwa. Život pod hrozbou smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jacky Trevane. Číst Fatwa. Život pod hrozbou smrti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY