Katilinovo spiknutí - SPQR II.

Katilinovo spiknutí - SPQR II. - John Maddox Roberts | I15cajalco.com

...produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší ... John Maddox Roberts | Knihy Dobrovský ... . Kupte nebo prodejte knihu S.P.Q.R. v online antikvariátu TrhKnih.cz A Look at Messianic Judaism: ... a Brief Look at Some of Our Friends and Neighbors; O Quarto da Rainha (Segredo de Estado #1) Nursing Care: The Challenge to Change Katilinovo spiknutí (SPQR II) Autor: John Maddox Roberts Kaktusy za oknem i ve skleníku. Autor: Jaroslav Šnicer Když dítě lže. Autor: Tereza Beníšková Kupte nebo prodejte knihu S.P.Q.R. v onlin ... John Maddox Roberts | Knihy Dobrovský ... . Autor: Tereza Beníšková Kupte nebo prodejte knihu S.P.Q.R. v online antikvariátu TrhKnih.cz. S.P.Q.R. Chrám devíti múz - SPQR - Senatus populusque Romanus, tj. senát a lid římský. Strhující detektivní příběh nás zavede do Říma v letech 61-60 před Kristem. Decius Caecilius Metellus, detektiv, kterého znáte z knih Královský gambit a Katilinovo spiknutí, se vrací z války v Galii do Říma. Otec mu zařídil jmenování senátorem a pověřil jej, aby pomáhal Metellovi Celerovi v konzulských volbách. Knihy autora John Maddox Roberts v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků. SPQR II. Katilinovo spiknutí (The Catiline Conspiracy, 1991; Dokořán, 2005) ... SPQR IV. Chrám devíti můz (The Temple of the Muses, 1999; Dokořán, 2007) SPQR V. Saturnálie (Saturnalia, 1999; Dokořán, 2008) SPQR VI. Centruriona nemá nikdo rád (Nobody Loves A Centurion, 2001; Dokořán 2009) SPQR VII. Tribunova kletba (The Tribune´s ... Série detektivních příběhů SPQR z prostředí antického Říma. Královský gambit The King's Gambit (1990) Katilinovo spiknutí The Catiline Conspiracy (1991) Svatokrádež The Sacrilege (1992) Chrám devíti Múz The Temple Of The Muses (1999) Saturnálie Saturnalia (1999) Centuriona nemá nikdo rád Nobody Loves A Centurion (2001)...

INFORMACE

AUTOR
John Maddox Roberts
DIMENZE
11,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Katilinovo spiknutí - SPQR II..pdf

POPIS

Je příjemné léto a římská republika slaví další triumf nad svými nepřáteli, její legie srazily všechny okolní státy na kolena, uvnitř římské společnosti však klid nepanuje. Množí se záhadné vraždy zámožných obchodníků, v Římě samotném se objevují zakázané zbraně, chystá se protistátní spiknutí... Decius Caecilius Metellus mladší je opět na stopě těchto záhad, aby však získal důvěru spiklenců a mohl proniknout k jejich tajemství, musí dát v sázku život svého nejlepšího přítele a možná i svůj. Jaké cíle sledují Caesar, Krassus a Pompeius? Oč jde Katilinovi? Jak to vypátrat a nepřijít při tom o život? Stejně jako u předchozího dílu i zde platí, že se o historii dozvíme více a snáze než z historických knih.

Chcete si přečíst knihu?Katilinovo spiknutí - SPQR II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Maddox Roberts. Číst Katilinovo spiknutí - SPQR II. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY