S láskou k vlasti nejdál dojdeš

S láskou k vlasti nejdál dojdeš - Johannes Mario Simmel | I15cajalco.com

...Martinus! Title: S láskou k vlasti nejdál dojdeš - Johannes Mario Simmel epub fb2 PDF Created Date: 1/21/2018 11:35:53 PM Kupte knihu S láskou k vlasti nejdál dojdeš od Johannes Mario Simmel na Martinus ... S láskou k vlasti nejdál dojdeš Johannes Mario Simmel ... ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Anatomie moderních vojenských letounů: Technické kresby 118 letounů od roku 1945 do současnosti Paul Eden kniha S láskou k vlasti nejdál dojdeš - J. M. Simmel - Naše vojsko 1994 - tvrdá väzba 539 strán - český jazyk - 2 € - 750 g S láskou k vlasti nejdál dojdeš. Johannes Mario Simmel. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.6 z 5 hvězdiček 1 hodn ... S láskou k vlasti nejdál dojdeš; Simmel, Johannes Mario ... ... . M. Simmel - Naše vojsko 1994 - tvrdá väzba 539 strán - český jazyk - 2 € - 750 g S láskou k vlasti nejdál dojdeš. Johannes Mario Simmel. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.6 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Čáry máry ceny pryč! Tak funguje knihomagie! Užijte si akci 1+3 zdarma Více ... > Beletria a krásna literatúra > Detektívky, krimi, mafia, thrillery > S láskou k vlasti nejdál dojdeš Kategórie v obchode Beletria a krásna literatúra S láskou k vlasti nejdál dojdeš. 2005 · Ikar (ČR) 80-249-0538-8. S láskou k vlasti nejdál dojdeš ... S láskou k vlasti nejdál dojdeš , Kniha (1984), Johannes Mario Simmel . Astrologie online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty Hledáte S láskou k vlasti nejdál dojdeš od Johannes Mario Simmel? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR SIMMEL, Johannes Mario: S láskou k vlasti nejdál dojdeš. Vážení zákazníci, velice se omlouváme, ale vzhledem k preventivním nařízením vlády vaše objednávky odesíláme pouze 1x TÝDNĚ! Košík je prázdný, pojďme ho naplnit! Antikvariát Olomouc ~ Univerzitní 14 ~. Hledat Kniha S láskou k vlasti nejdál dojdeš iba za 12,65 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Kniha z nadpisu aukce Kniha je ve velmi dobrém stavu, tvrdá vazba s přebalem. jako nová Devětatřicet mužů, žen a dětí tají dech. V příštích minutách padne rozhodnutí: Povede podzemní tunel ke svobodě, nebo se pro ně stane smrtonosnou pastí? Ve chvíli nejhlubšího zoufalství se objevuje Bruno Knolle, muž s temnou minulo… Inzerát Knihy: v okrese Frýdek-Místek, cena 100Kč, od pavlina.75 na Sbazar.cz. Popis: Simmel - S láskou k vlasti nejdál dojdeš - 100 Kč, Segal - Gentlemani z Harvardu - 100 Kč, Loukotková - Není římského lidu - 100 Kč, Při koupi více knih sleva. O čem je kniha S láskou k vlasti nejdál dojdeš? Berlín, 13. srpna 1964, 23 hodin, 17 minut. Devětatřicet mužů, žen a dětí tají dech. V příštích minutách padne rozhodnutí: Povede podzemní tunel ke svobodě, nebo se pro ně stane smrtonosnou pastí? Johannes Mario Simmel: S láskou k vlasti nejdál dojdeš...

INFORMACE

AUTOR
Johannes Mario Simmel
DIMENZE
6,97 MB
NÁZEV SOUBORU
S láskou k vlasti nejdál dojdeš.pdf

POPIS

Berlín, 13. srpna 1964 23 hodin 17 minut Devětatřicet mužů, žen a dětí tají dech. V příštích minutách padne rozhodnutí: Povede podzemní tunel ke svobodě, nebo se pro ně stane smrtonosnou pastí? Ve chvíli nejhlubšího zoufalství se objevuje Bruno Knolle, muž s temnou minulostí. Díky němu se útěk zdaří, ale právě on je z uprchlíků jediný, kdo se ocitl v tísni. Bruno Knolle dostal úkol, jehož se děsí. Ale kdyby provedl, co mu přikázali, splnil by se mu velký životní sen. Stržen do pekelné mašinerie tajných služeb Východu i Západu se tento Berlíňan každým coulem snaží uskutečnit svou touhu, aniž se zatížil novou vinou. Jeho cesta je ovšem předznamenána. Tento román je víc než vzrušující, dobrodružný příběh Bruna Knolla, víc než jen pestré panorama Berlína roku 1964 na jedné i druhé straně Zdi, víc než jen osudy těch, kdo stavějí a financují tunely pod ní, tajných agentů a kriminalistů, boháčů i chuďasů, ostrých hochů a lehkých holek. Celé to mnohovrstevné, veselé i smutné dění zhušťuje autor do trpké obžaloby velikánů naší doby, kteří ke svým obřím plánům zneužívají lidi malé a jim přičítají vinu mocných.

Chcete si přečíst knihu?S láskou k vlasti nejdál dojdeš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johannes Mario Simmel. Číst S láskou k vlasti nejdál dojdeš Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY