Hlas individuality. Psychosomatické pojetí hlasové výchovy

Hlas individuality. Psychosomatické pojetí hlasové výchovy - Libuše Válková, | I15cajalco.com

...čnost lidského výrazu, znovu upřednostnilo problematiku hlasu a ozřejmilo, že lidský hlas není jenom nástroj užívaný pro nějaké sdělení, ale že je to sdělení samo ... Hlas individuality. Psychosomatické pojetí hlasové výchovy ... ... . Hlas individuality. Psychosomatické pojetí hlasové výchovy Autor: Válková, Libuše a Vyskočilová, Eva Nakladatel: Akademie múzických umění EAN: 9788073310349, 9788073314484 ISBN: 80-7331-034-1, 978-80-7331-087-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 120 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: Psychosomatické pojetí hlasové výchovy (•existenciální zaměření, hlas není pouze nástroj •cíl výchovy: revitalizace zdravé tvorby hlasu •rovnocennost tělesných, duševních a psychosociálních faktorů •otevřenost pro hlasové neprofesionály (stav individuální Kniha: Hlas individuality (Libuše Válková). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Eva Vyskočilová se ve svém „Psychosomatické pojetí hlasové výchovy" zabývá problematikou výchovy k ... Hlas individuality. Psychosomatické pojetí hlasové výchovy ... ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Eva Vyskočilová se ve svém „Psychosomatické pojetí hlasové výchovy" zabývá problematikou výchovy k hlasu, do níž se promítá celá osobnost člověka. Hlas individuality. Psychosomatické pojetí hlasové výchovy Hlas individuality. Psychosomatické pojetí hlasové výchovy autor: Válková Libuše, Vyskočilová Eva doporučená cena: ... Psychosomatické pojetí hlasové výchovy autor: Válková Libuše, Vyskočilová Eva dopor. cena: ... Psychosomatické pojetí hlasové výchovy. Mám zájem. ... Hlas není jen projev individuality, hlas je individualita, jež se v daném okamžiku stala hlasovým výrazem. Výuka Libuše Válkové spočívá v její sluchověanalytické dovednosti vyposlechnout ze zvuku hlasu jeho funkční zapojení a strukturální zákonitosti. Psychosomatické pojetí hlasové výchovy (e-kniha) Autor: Eva Vyskočilová ; Libuše Válková - Hnutí druhé divadelní reformy, nesené vlnou obnoveného zájmu o psychosomatické disciplíny, o organičnost lidského výrazu, znovu upřednostnilo problematiku hlasu a ozřejmilo, že lidský ... Psychosomatické pojetí hlasové výchovy Autor: Libuše Válková ; Eva Vyskočilová Hnutí druhé divadelní reformy, nesené vlnou obnoveného zájmu o psychosomatické disciplíny, o organičnost lidského výrazu, znovu upřednostnilo problematiku hlasu a ozřejmilo, že lidský ... Psychosomatické pojetí hlasové v...

INFORMACE

AUTOR
Libuše Válková,
DIMENZE
4,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlas individuality. Psychosomatické pojetí hlasové výchovy.pdf

POPIS

Hnutí druhé divadelní reformy, nesené vlnou obnoveného zájmu o psychosomatické disciplíny, o organičnost lidského výrazu, znovu upřednostnilo problematiku hlasu a ozřejmilo, že lidský hlas není jenom nástroj užívaný pro nějaké sdělení, ale že je to sdělení samo. Hlas není jen projev individuality, hlas je individualita, jež se v daném okamžiku stala hlasovým výrazem. „Výuka“ Libuše Válkové spočívá v její sluchově-analytické dovednosti vyposlechnout ze zvuku hlasu jeho funkční zapojení a strukturální zákonitosti. Eva Vyskočilová se ve svém „Psychosomatické pojetí hlasové výchovy“ zabývá problematikou výchovy k hlasu, do níž se promítá celá osobnost člověka.

Chcete si přečíst knihu?Hlas individuality. Psychosomatické pojetí hlasové výchovy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libuše Válková,. Číst Hlas individuality. Psychosomatické pojetí hlasové výchovy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY