Horác a Pedro v zemi Bójů: Dobrodružné putování po Čechách doby železné

Horác a Pedro v zemi Bójů: Dobrodružné putování po Čechách doby železné - Jan Smolík, | I15cajalco.com

...železné / Hlavní autor: Smolíková, Klára, 1974-Další autoři: ... Knihy autora Jan Smolík | kníhkupectvo Literama.sk ... ... Kronika země Bójů. 1, Srdce v kamenném kruhu / Hlavní autor: Bauerová, ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Horác a Pedro v zemi Bójů : dobrodružné putování po Čechách ... Výsledky vyhledávání - "Keltové Česko" ... . Horác a Pedro v zemi Bójů : dobrodružné putování po Čechách doby železné Hračky a masky z papíru : 50 jednoduchých návodů, hmatové varianty pro děti se zrakovým postižením Hus úplně světovej Horác a Pedro v zemi Bójů dobrodružné putování po Čechách doby železné by Klára Smolíková, Jan Smolík 48 Pages, Published 2005 ISBN-13: 978-80-00-01567-5, ISBN: 80-00-01567-6 Hračky a masky z papíru 50 jednoduchých návodů, hmatové varianty pro děti se zrakovým postižením by Klára Smolíková , Andrea Koblasová , Jan ... approximate search. 1 shortlist title data search history . ...

INFORMACE

AUTOR
Jan Smolík,
DIMENZE
6,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Horác a Pedro v zemi Bójů: Dobrodružné putování po Čechách doby železné.pdf

POPIS

Bohatě ilustrované komiksové dobrodružství, ve kterém se čtenáři vypraví na cestu zpět v čase, do doby železné. Cestovatel Horác sestrojí speciální letadlo, které dokáže cestovat časem, a společně s mluvícím psem se vydají na zkušební let. Jenže musí nouzově přistát kdesi v Čechách, v době vzdálené více než dva tisíce let. S pomocí čtenářů se pak snaží letadlo zase spravit a nezbývá jim nic jiného, než se o pomoc obrátit na Bóje, tajemné obyvatele, kteří žijí na tomto území.

Chcete si přečíst knihu?Horác a Pedro v zemi Bójů: Dobrodružné putování po Čechách doby železné ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Smolík,. Číst Horác a Pedro v zemi Bójů: Dobrodružné putování po Čechách doby železné Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY