Anglické pohádky / English Fairy Tales

Anglické pohádky / English Fairy Tales - Joseph Jacobs | I15cajalco.com

...us | Nursery Rhymes for Babies | Learn with Little Baby Bum | ABCs and 123s - Duration: 54:13 ... Anglické pohádky / English Fairy Tales - Knihkupectví Luxor ... . Little Baby Bum - Nursery Rhymes & Kids Songs Recommended for you V tomto výbor nazvaném Anglické pohádky se objevují poprvé v českém překladu pohádky sebrané etnologem a sběratelem lidové tvořivosti Josephem Jacobsem, původně vydané ve dvou knihách: jako English Fairy Tales (Anglické pohádky) (1890) a More English Fairy Tales (Další anglické pohádky) (1894). V tomto výbor nazvaném Anglické pohádky se objevují poprvé v českém překladu pohá ... English Fairy Tales / Anglické pohádky - EnglishBooks.cz ... . V tomto výbor nazvaném Anglické pohádky se objevují poprvé v českém překladu pohádky sebrané etnologem a sběratelem lidové tvořivosti Josephem Jacobsem, původně vydané ve dvou knihách: jako English Fairy Tales (Anglické pohádky) (1890) a More English Fairy Tales (Další anglické pohádky) (1894). V tomto výbor nazvaném Anglické pohádky se objevují poprvé v českém překladu pohádky sebrané etnologem a sběratelem lidové tvořivosti Josephem Jacobsem, původně vydané ve dvou knihách: jako English Fairy Tales (Anglické pohádky) (1890) a More English Fairy Tales (Další anglické pohádky) (1894). Výběr zahrnuje jak pohádky u nás již v podobných verzích dobře ... Kupte knihu Anglické pohádky/English Fairy Tales (Joseph Jacobs) s 16 % slevou za 166 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. LibriVox recording of English Fairy Tales, collected by Joseph Jacobs. Read by Joy Chan. A collection of traditional English fairy tales. (description by Joy Chan) For further information, including links to online text, reader information, RSS feeds, CD cover or other formats (if available), please go to the LibriVox catalog page for this recording. ... V tomto výbor nazvaném Anglické pohádky se objevují poprvé v českém překladu pohádky sebrané etnologem a sběratelem lidové tvořivosti Josephem Jacobsem, původně vydané ve dvou knihách: jako English Fairy Tales (Anglické pohádky) (1890) a More English Fairy Tales (Další anglické pohádky) (1894). V tomto výbor nazvaném An...

INFORMACE

AUTOR
Joseph Jacobs
DIMENZE
3,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Anglické pohádky / English Fairy Tales.pdf

POPIS

V tomto výbor nazvaném Anglické pohádky se objevují poprvé v českém překladu pohádky sebrané etnologem a sběratelem lidové tvořivosti Josephem Jacobsem, původně vydané ve dvou knihách: jako English Fairy Tales (Anglické pohádky) (1890) a More English Fairy Tales (Další anglické pohádky) (1894). Výběr zahrnuje jak pohádky u nás již vpodobných verzích dobře známé („O třech medvědech“, „Tomík Paleček“), tak i pohádky méně známé, s nimiž se český čtenář setká poprvé. Mohou být tedy stejně tak objevem pro studenty anglické literatury a etnology, jako i čtením pro potěchu rodičů i dětí. Jejich dvojjazyčné vydání jim navíc umožňuje stát se příjemným společníkem při osvojování si anglického jazyka. Pro středně pokročilé.

Chcete si přečíst knihu?Anglické pohádky / English Fairy Tales ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joseph Jacobs. Číst Anglické pohádky / English Fairy Tales Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY