Tváře budoucnosti

Tváře budoucnosti - - | I15cajalco.com

...e mu však vymkne… Dopis do budoucnosti Názory ... OBRAZEM: Bez tváře i budoucnosti. Poleptané ženy ... ... . Jestli si tento text přečtete až za nějakou dobu, budete vědět, jak to dopadlo. Bylo léto 2019 horké? Oslavoval Babiš 17. listopad? Pochopili jsme, proč v něj a Zemana tolik lidí věřilo? ANALÝZA JANA JANUŠE | V médiích, a ve veřejném prostoru vůbec, padají v poslední době obzvláště často jména několika výrazných soudců. Rok 2020 je, nebo alespoň může být, zásadn ... Citáty o budoucnosti (429 citátů) | Citáty slavných osobností ... . Rok 2020 je, nebo alespoň může být, zásadní pro jejich další kariéry a rovněž pro příští směřování české justice. Vybrali jsme pětici důležitých aktérů českého soudnictví, do jejichž dalších pracovních osudů ... Bez tváře je milostným příběhem o minulosti, která se bolestně dotýká současnosti a osudově rozhoduje o naší budoucnosti. Je vyprávěním o silných emocích, o nerozhodnosti lidí jít za svým štěstím, ale také o tom, jak se někdy naše osudy neprotnou. Tohle jsou další Mazalové. Stejně jako v předchozích dílech se i v nových příbězích objeví staré známé tváře. Třeba partička strašidel - rytíř Theobald Babka, kterého hraje Pavel Kříž (55), paní Albína ze Šamberka s tváří Jany Bernáškové (35), alchymista Balone, kterého hraje Matouš Ruml (30) nebo Veronika Kubařová (29) coby Sněhurka. Majitelem mediální agentury Media Investments už není Jan Klápa.Podle zápisu v obchodním rejstříku se zavázal k tomu, že svůj podíl převede na slovenskou společnost Eloro.Ta podle veřejných informací působí na trhu veřejného mínění a má se stát jediným akcionářem Media Investments. „Jestliže chcete mít obraz své budoucnosti, představte si botu dupající do lidské tváře," varoval Orwell. Pro dobro našich potomků doufejme, že se výjimečně mýlil. Neboť s předvídáním budoucnosti je potíž, ani ne tak proto, že nevíme, co se může stát, ale hlavně proto, že může dojít ke zvratu, o němž si ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Tváře budoucnosti.pdf

POPIS

Představte si, že jste se probudili v budoucnosti. Na stole leží noviny a vy čtete: * Člověk vychovaný mimozemšťany se vrací na rodnou planetu * umíráte? Kupte si orgány živého člověka! * cesty časem jsou drsné, ať už se vydáte kamkoli * hledal předválečné technologie. Našel lásku a nenávist * polda versus android versus anděl * vesmír a burza: ideální místa pro konflikt * delfíni promluvili! A tekla u toho krev! * a to zdaleka není všechno… Asi budete nakonec rádi, když zjistíte, že pořád sníte, viďte? Jedenáct českých autorů vám nabízí své vize dnů příštích, jejichž přečtení je – stejně jako sen – zároveň bezpečné i vzrušující… Autoři: Stanislav Ertl, Filip Gotfrid, David Jaroň, Petr Kaufner, Lucie Lukačovičová, Jakub Macek, Ondřej Nečas, Jana Schirlová, David Šenk, Michal Špaček, Miroslav Žamboch. Editor Tomáš Němec.

Chcete si přečíst knihu?Tváře budoucnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Tváře budoucnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY