Dům v Umbrii

Dům v Umbrii - William Trevor | I15cajalco.com

...ová .. už by tedy asi bylo na čase tento omyl napravit ... Můj dům v Umbrii — Česká televize ... . Můj dům v Umbrii (2003) Fanklub - Emmy Clarke (7) Stát se fanouškem Opustit fanklub. Dianne. offline vzkaz. cikyna. offline vzkaz. dusan2020. offline vzkaz. h4wk3y3. offline vzkaz. všichni fanoušci (7) Mohli by vás také zajímat… Tony Shalhoub; Randall Zisk; Andy Breckman Obsah filmu Můj dům v Umbrii Cesty těch čtyř lidí by se nejspíš nikdy nezkřížily, kdyby je nesvedl osud do jednoho vlaku. A kdyby jejich vagonem neotřásla nečekaná exploze, ... Nemovitosti v Umbrii na prodej | Domus Global reality ... . A kdyby jejich vagonem neotřásla nečekaná exploze, která si vyžádala životy několika cestujících a navždy změnila životy všech zbývajících. Jaroslav Kaňkovský (Muž v ohni) [Pálkman » 29 črc 2011] Igor Bareš (Lili Marleen) [Teoretik » 29 zář 2011] Jiří Klem (Temnota) [Sen » 25 lis 2011] Jiří Plachý (Můj dům v Umbrii - ČT) [bloom » 25 čer 2012] Otakar Brousek ml. (Americký snílek - ČT) [Sen » 17 dub 2013] Jan Škvor (Bez zpáteční jízdenky) [Michaela2 ... William Trevor (24. května 1928, Mitchelstown, Irsko - 20. listopadu 2016, Somerset) byl irský spisovatel, autor románů a povídek, ale také divadelních, rozhlasových a televizních her.. Za svá díla získal třikrát Whitbreadovu cenu a pětkrát byl nominován na Man Bookerovu cenu.V roce 2002 byl oceněn Řádem britského impéria. V malebném historickém městečku Spello v Umbrii, v jedné z turistikou nejméně zasažených oblastí Itálie, stojí romantický dům se zahradou a krásným výhledem. Živé barvy v jeho interiéru a hravé eklektické zařízení kontrastují se starou kamennou stavbou a navozují pocit stále trvajícího léta a dovolené. Můj dům v Umbrii (2003) My House in Umbria. role: paní Emily Delahunty Podivná tajemství (2002) Divine Secrets of the Ya-Ya Sisterhood. role: Caro Eliza Bennett Gosford Park: Deleted Scenes (2002) Harry Potter a Tajemná komnata (2002) Harry Potter and The Chamber of Secrets....

INFORMACE

AUTOR
William Trevor
DIMENZE
10,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům v Umbrii.pdf

POPIS

„Není snadné se představit. Gloria Greyová, Janine Ann Johnsová, Cora Lamorová: mohu si vybírat a mám i jiná jména.“ – Těmito slovy otevírá svůj příběh další z fascinujících ženských postav Williama Trevora. Z rodiči odloženého dítěte se stal zneužívaný sirotek, z něj mladá žena, z níž její naivita a důvěřivost udělaly prostitutku v africkém Ombubu. To ovšem nevědí turisté, jimž o řadu let později pronajímá pokoje ve svém domě v Umbrii, kde hraje roli elegantní majitelky a v skrytu usedá k psacímu stroji, aby pod různými pseudonymy tkala předivo romantických příběhů se šťastným koncem. Její sluncem zalité dny však změní v drama teroristický útok ve vlaku, jímž cestuje. Jako jediná ze čtyř přeživších nikoho neztratila, a tak ostatním třem obětem poskytne na čas azyl ve svém domě. V duchu se však nepřestává vracet k tragické události a postupně rozšifrovává její příběh. Nebo jde jen o další fikci pomýlené ženy uvězněné ve vlastní fantazii? Odpovědět si musí čtenář sám, William Trevor mu však každopádně přichystal dilema nelehké a strhující přesností jazykového vyjádření.

Chcete si přečíst knihu?Dům v Umbrii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William Trevor. Číst Dům v Umbrii Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY