Ježíšova politika: Vicit agnus noster - Cesta kříže a její společenský dosah

Ježíšova politika: Vicit agnus noster - Cesta kříže a její společenský dosah - John Howard Yoder | I15cajalco.com

...agnificat, L 1,46-55). Mesiášská zaslíbení (vv ... Vědecká knihovna v Olomouci ... . 32-33) Veliký, Syn nejvyššího, trůn Davidův, království bez konce Kupte knihu Ježíšova politika: Vicit agnus noster - Cesta kříže a její společenský dosah - Vicit agnus noster - Cesta kříže a její společenský dosah - s 18% slevou v e-shopu za 162 Kč v knihkupectví Booktook.cz Ježíšova politika: Vicit agnus noster - Cesta kříže a její společenský dosah - Vicit agnus noster - Cesta kříže a její společenský dosah J. H. Yoder je významný americký teolog, autor d ... Ježíšova politika / Nejlevnější knihy ... . H. Yoder je významný americký teolog, autor děl ze systematické teologie, etiky, historické teologie či biblické hermeneutiky, iniciátor a aktivista rozhovorů o nenásilí a ... Ježíšova politika. Vicit agnus noster - Cesta kříže a její společenský dosah - John Howard Yoder . J. H. Yoder, významný americký teolog, položil v knize Ježíšova politika sobě i svému okolí otázku, do jaké míry tvoří Ježíšův zjev i celý příběh normativní základy křesťanské etiky. Pro vyhledávací frázi Zaklady teologie jsme na našem vyhledávači našli 14 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Zaklady teologie trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete! Náš web zlepšujeme pomocí cookies. Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran. Pokud nám dáte souhlas, můžeme náš web také přizpůsobit podle Vašeho chování při jeho prohlížení a s vaším souhlasem tyto informace také předat reklamním společnostem a sociálním sítím, aby Vám zobrazily cílenou reklamu, nebo za účelem e-mailového oslovení. (Panthera leo) Lev. Ale jeden ze starců mi řekl: Neplač. Hle, zvítězil lev z pokolení Judova, potomek Davidův; on otevře tu knihu sedmkrát zapečetěnou. Pro vyhledávací frázi Kristus a jeho lid jsme na našem vyhledávači našli 26403 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Kristus a jeho lid trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete! Nabízíme zlevněné poštovné za 49,- Kč při platbě kartou online do Zásilkovny v ČR. Máme pro vás 160 výrobků v kategorii Kultura a zábava Nakladatelství Eman. Výrobce: Nakladatelství Eman....

INFORMACE

AUTOR
John Howard Yoder
DIMENZE
7,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Ježíšova politika: Vicit agnus noster - Cesta kříže a její společenský dosah.pdf

POPIS

J. H. Yoder je významný americký teolog, autor děl ze systematické teologie, etiky, historické teologie či biblické hermeneutiky, iniciátor a aktivista rozhovorů o nenásilí a ekumenického i mezináboženského dialogu. Stal se zatím asi nejdůležitější představitelem teologického a společensko-kritického odkazu tzv. radikální reformace a jeho nejvlivnějším interpretem v rozpravě s jinými tradicemi. V Ježíšově politice položil sobě i svému okolí otázku, do jaké míry tvoří Ježíšův zjev i celý příběh normativní základy křesťanské etiky. Novozákonní zvěst vykresluje Ježíše jako nositele nové možnosti lidských, společenských a politických vztahů. Jak proměňuje pohled svých následovníků na širší pospolitost, svět dějin i politiky? Pokus o novozákonní etiku ve světle soudobého biblického bádání. Obsahuje kapitoly: Možnosti „mesiášské“ etiky, Přicházející království, Aspekty a důsledky „milostivého léta“, „Bůh bude bojovat za nás“, Možnosti nenásilného odporu, Prozatímní bilance, Kristův učedník a Ježíšova cesta, Kristus a moc, Revoluční podřízenost, Každá duše ať je poddána: Římanům 13 a autorita státu, Ospravedlnění milostí skrze víru, Válka Beránkova.

Chcete si přečíst knihu?Ježíšova politika: Vicit agnus noster - Cesta kříže a její společenský dosah ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Howard Yoder. Číst Ježíšova politika: Vicit agnus noster - Cesta kříže a její společenský dosah Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY