Akupunktura aneb Zhen Jiu

Akupunktura aneb Zhen Jiu - Jiří Voříšek | I15cajalco.com

...icine consists of three major modalities: First is zhen-acupuncture, second jiu-moxibustion and the last yao-herbs ... akupunktura - štítek | Databáze knih ... . Therefore 'zhen', acupuncture has the most important role in Eastern Medicine. The Effect of Acupuncture. ... Akupunktura klasyczna akupunktura Akupunktura patří mezi nejstarší léčebné metody. Její název vychází z latiny (acus = jehla, slovo punctum = bod případně slovo punctio = nabodnutí, píchnutí).Metoda má svůj původ v čínském lékařství a její čínský název může mít několik podob: zhen ci (v ... Zhenjiu - definition of Zhenjiu by The Free Dictionary ... .Metoda má svůj původ v čínském lékařství a její čínský název může mít několik podob: zhen ci (vyslovujeme čen-s), zhen jiu (vyslovujeme jen-jio) nebo zhen shu (vyslovujeme čen-šu). Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování. Kontakt. Galén-Kompas, s.r.o. Na Popelce 3144/10A, 150 00 Praha 5 Tel.: 257 326 178, 602 139 914 Akupunktura - Gabinet lekarski Bydgoszcz - Jagiellońska 109/21, 85-027 Bydgoszcz, Poland - Rated 5 based on 8 Reviews "Od lat walczę z bólem kręgosłupa... Čínský termín pro akupunkturu je "Zhen Jiu" - jehla (Zhen) a oheň, respektive moxibusce (Jiu). Slova "akupunktura" pak pochází z latinského "acus" (jehla) a "pungere" (píchnout, bodnout). Akupunkturu lze tedy definovat jako stimulaci určitých bodů na těle. Sphaera Octava. Mýty a věda o hvězdách I-IV - Alena Hadravová: Krátky popis: Diskontní produkt Sphaera Octava.Mýty a věda o hvězdách I-IV - Alena Hadravová od výrobce Academia u nás najdete nejlevněji od 1425 Kč : Obvyklá cena Predbežné vyvrcholenie prezentácie akupunktúry a TCM je v 16. a 17. storočí „Sumou terapie Aku - Moxi" (zhen jiu da cheng) z roku 1601. Yang Ji - Zhou zhrnul v tejto práci všetko až do tohto bodu dostupná literatúra, pridané nové zistenia a všetko vybavené mnohými poznámkami a popismi prípadov, ako aj metódami tajného ... Akupunktura-Shen. 57 likes · 2 talking about this · 3 were here. Akupunktura ce vam pomoci da se oslobodite svih tegoba i bolova u svim delovima tela i svim organima, Akupunktura podstice vase telo......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Voříšek
DIMENZE
11,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Akupunktura aneb Zhen Jiu.pdf

POPIS

Publikace je základním přehledem poznatků o akupunktuře. Po stručném pojednání o jejím vývoji v Číně tvoří hlavní část knihy přehled všech akupunkturních bodů na meridiánech a jejich vliv na nemoci lidského těla. Akupunktura je pojímána nikoli jako jediná léčebná metoda, ale jako velice šetrný a levný doplněk humánní medicíny, který je navíc bez vedlejších účinků. Dokladem této skutečnosti je seznam více než čtyřiceti nemocí, pro které byla akupunktura Světovou zdravotní organizací doporučena jako léčebná metoda.

Chcete si přečíst knihu?Akupunktura aneb Zhen Jiu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Voříšek. Číst Akupunktura aneb Zhen Jiu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY