Jak přežít dospívání svých dětí

Jak přežít dospívání svých dětí - Sheila Dainowová | I15cajalco.com

...projížďku na kole, kolečkových bruslích a podobně ... E-kniha: Jak přežít pubertu svých dětí | Knihy.ABZ.cz ... . Pohyb na vzduchu vám udělá dobře. Ti pro vás tentokrát připravili webinář DOSPÍVAJÍCÍ POTOMEK ANEB JAK PŘEŽÍT PUBERTU SVÝCH DĚTÍ? zaměřený na problematiku dospívání vašich dětí a s tím související strasti a slasti. ... dále specifiky komunikace s dospívajícími nebo také oporou a psychohygienou rodičů při dospívání vlastních dětí. Puberta (česky také dospívání) je období a proce ... Jak přežít pubertu svých dětí | ProMaminky.cz ... . Puberta (česky také dospívání) je období a proces tělesných změn, při kterých se tělo dítěte mění na tělo fyzicky dospělého člověka schopného se rozmnožovat.Puberta je inicializována hormonálními signály z mozku do pohlavních orgánů. V odpověď produkují pohlavní orgány různé hormony, které stimulují růst, funkci nebo proměny mozku, kostí, svalů kůže ... Jak přežít pubertu svých dětí. ... Proces dospívání se totiž v mozku spouští dávno předtím, než se jeho důsledky začnou projevovat navenek. Jedna z hormonálně nejaktivnějších částí mozku, hypotalamus, začne produkovat hormon (GnRH), který spouští produkci hormonů gonadotropinů -tedy látek ovlivňujících ... Záznam přednášky natočené v rámci konference CB Přihořívá 2014. Slovo: Manželé Matulíkovi Téma: Jak přežít pubertu svých dětí Známá česká autorka vám poradí jak na to. Ve své nové knize popisuje nejen projevy puberty, ale i jak děti prožívají dospívání v harmonické či disharmonické, nebo dokonce rozvedené rodině. Uvádí vlivy, které formují chování dospívajících dětí, a zejména radí, jak ve zdraví přežít jejich pubertu. Jak se z milenců stanou dobří manželé a rodiče. Domů ... že už generace rodičů před námi musely přežít dospívání svých dětí. Jenom to dítě, které nám šlape po srdci, šlapalo po klíně někomu jinému. Možná právě v tom je zakopaný pes. Známá česká autorka vám poradí jak na to. Ve své nové knize popisuje nejen projevy puberty, ale i jak d...

INFORMACE

AUTOR
Sheila Dainowová
DIMENZE
7,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak přežít dospívání svých dětí.pdf

POPIS

Dospívání se většinou přižene jako děsivý uragán, vaše roztomilé děťátko se najednou změní: už není roztomilé, vůbec mu nerozumíte a ono se v žádném případě nesnaží rozumět vám. K tomu, abyste toto období ve zdraví přežili, je potřeba správně používat rodičovskou moc. Ta vám pomůže zvládnout situaci, kdy vám "tečou nervy", protože dítě odmítá cokoli doma dělat, vůbec wse neučí, naplno si pouští děsnou hudbu a vodí si domů kamarády, kteří se vám vůbec nelíbí. V této knize najdete rady a cvičení, s jejichž pomocí se naučíte reagovat asertivně, začnete si uvědomovat svá práva a potřeby a ve vyhrocených situacích budete jednat klidně a vyrovnaně. Autorka také ukazuje praktické kroky při řešení konfliktů v oblastech, jako je škola, sex a drogy.

Chcete si přečíst knihu?Jak přežít dospívání svých dětí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sheila Dainowová. Číst Jak přežít dospívání svých dětí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY