Ilustrovaná teorie všeho: Počátek a osud vesmíru

Ilustrovaná teorie všeho: Počátek a osud vesmíru - Stephen Hawking | I15cajalco.com

...ng studoval fyziku na Oxfordské universitě a poté kosmologii v Cambridge ... Ilustrovaná teorie všeho ... . V roce 1966 obhájil svoji práci na téma rozpínavosti vesmíru a získal titul PhD. Ilustrovaná teorie všeho - Stephen William Hawking | Databáze… Počátek a osud vesmíru. Stephen Hawking ještě nikdy nebyl tak srozumitelný a výstižný jako ve své nejnovější knize Ilustrovaná teorie všeho, která je... Kupte knihu Ilustrovaná teorie všeho - Počátek a osud vesmíru - Stephen William Hawking s 20% slevou v e-shopu za 318 Kč v knihkupectví Booktook.cz Dne 14. března 2018 se na svou věčnou pouť odebrala ikona teoretick ... Ilustrovaná teorie všeho — Nakladatelství Argo ... .cz Dne 14. března 2018 se na svou věčnou pouť odebrala ikona teoretické fyziky a kosmologie, Stephen Hawking. Význačnému vědci a popularizátorovi bylo 76 let. Pozornost si získal svými pracemi o černých dírách a vzniku Vesmíru a bestsellerem Stručná historie času. Vyberte si z knih od autora Stephen Hawking na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Ilustrovaná teorie všeho -- Počátek a osud vesmíru (Hawking Stephen) vloženo: 10.9.2010 Stručnější historie času (Hawking Stephen, Mlodinow Leonard) vloženo: 10.9.2010 Tschechien (Zdeněk Thoma, Soňa Thomová) vloženo: 10.9.2010 Praha, babka měst (Ježková Alena) vloženo: 10.9.2010 Stephen Hawking ještě nikdy nebyl tak srozumitelný a výstižný jako ve své nejnovější knize Ilustrovaná teorie všeho, která je vlastně přepisem série přednášek z Cambridgeské univerzity. Autor svým osobitým stylem, okořeněným suchým anglickým humorem, podává fascinující pohled na svět kolem nás a nevyhýbá se ani přesahům do oblasti filozofie, či dokonce ......

INFORMACE

AUTOR
Stephen Hawking
DIMENZE
3,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Ilustrovaná teorie všeho: Počátek a osud vesmíru.pdf

POPIS

Pozn.: nabízíme také slovenské vydání této knihy: Ilustrovaná teória všetkého.Stephen Hawking ještě nikdy nebyl tak srozumitelný a výstižný jako ve své nejnovější knize Ilustrovaná teorie všeho, která je vlastně přepisem série přednášek z Cambridgeské univerzity. Autor svým osobitým stylem, okořeněným suchým anglickým humorem, podává fascinující pohled na svět kolem nás a nevyhýbá se ani přesahům do oblasti filozofie, či dokonce teologie. Tato práce, jež se důsledně vyhýbá matematickým vzorcům, je přes svou stručnost strhujícím úvodem do komplexních teorií o počátku vesmíru a času. Profesor Hawking, jenž patří ke špičkám v tomto oboru, si přes své postižení – a možná právě kvůli němu – uchoval optimistický pohled na svět, který sleduje s lehce ironickým odstupem. Jeho komentáře k teoriím dalších velkých fyziků se možná mohou jevit uštěpačné, vyznívají však vždy upřímně. I zde klade autor znepokojující otázky týkající se smyslu bytí, či dokonce samotného Stvořitele. Kniha nejen že čtenáři dovolí nahlédnout do tajemného soukolí vesmíru, ale především mu otevře prostor k vlastnímu názoru a probudí v něm touhu dozvědět se víc.

Chcete si přečíst knihu?Ilustrovaná teorie všeho: Počátek a osud vesmíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen Hawking. Číst Ilustrovaná teorie všeho: Počátek a osud vesmíru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY