Krokodýl

Krokodýl - Fjodor Michajlovič Dostojevskij | I15cajalco.com

...ích plazů, náležejících do čeledi krokodýlovitých ... krokodýl - Wikislovník ... .. Krokodýli jsou predátoři žijící v tropických oblastech Afriky, Asie, Ameriky i Austrálie.Vlastním životním prostředím krokodýlů je voda, přirozeně vyhledávají nejraději pomalé říční toky a jezera.Některé druhy, např. ... Krokodil Drug Facts. Disease Reference; Medication List; Q & A; Common or street names: Crocodile, Russian Magic, Poor Man's Heroin, Zombie drug What is krokodil (desomorphine)? Desomorphine, known by the street name krokodil, is an opioid derivative of codeine.Like heroin and other opioids, it has a sedative and anal ... Desomorphine - Wikipedia ... .Like heroin and other opioids, it has a sedative and analgesic effect and is highly addictive.. Those who inject these caustic agents ... Rádio Krokodýl - Brno, Czech Republic - Listen to free internet radio, sports, music, news, talk and podcasts. Stream live events, live play-by-play NFL, MLB, NBA ... Kro...

INFORMACE

AUTOR
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
DIMENZE
10,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Krokodýl.pdf

POPIS

Fantaskní povídka světového autora s překvapivým motivem. Krokodýl představuje satiricko-komickou linii Dostojevského tvorby. Jde o neuvěřitelný příběh člověka, který se ocitl proti své vůli v krokodýlích útrobách. Kupodivu se tam zcela pohodlně zabydlí a vysílá své rádoby filozofické úvahy zvědavým divákům. Jeho přítel se mu snaží nějakým způsobem pomoci, ale každý pokus ztroskotává. Žena nešťastníka bere celou věc na lehkou váhu a neodříká si ani módní výstřelky ani společenské zábavy. Celá tato neuvěřitelná historie prý měla být satirou na Černyševského a jeho ženu, ale přerostla v satiru na velkohubost a pokřivené lidské vztahy.

Chcete si přečíst knihu?Krokodýl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fjodor Michajlovič Dostojevskij. Číst Krokodýl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY