Narození a smrt v české lidové kultuře

Narození a smrt v české lidové kultuře - Alexandra Navrátilová | I15cajalco.com

...l V. Frolce a kol. Vánoce v české kultuře a V ... Narození a smrt v české lidové kultuře ... . Frolcové Velikonoce v české lidové kultuře pokračuje nakladatelství Vyšehrad dále v edici populárněvědných prací, zabývajících se lidovými zvyky a obyčeji českých, moravských a slezských kr ajů. Narození a smrt v české lidové kultuře Prodej skončil Autorka, významná brněnská etnoložka, zabývá zlomovými okamžiky lidské existence - narozením a smrtí - kol nichž se rozvinulo nesmírné bohatství zpěvů, obřadů a pověr, jejichž analýzou autorka dospívá k hlubokému pohledu do myšlení českého lidu v době ... Download Citation | Narození a smrt v české ... Narození a smrt v české lidové kultuře - Alexandra ... ... ... Download Citation | Narození a smrt v české lidové kultuře / | Vyd. 1. Německé resumé | Find, read and cite all the research you need on ResearchGate Navrátilová, Alexandra. Narození a smrt v české lidové kultuře. Praha: Vyšehrad, 2004. 413 s. ISBN 80-7021-397-3. Additional Physical Format: Online version: Navrátilová, Alexandra. Narození a smrt v české lidové kultuře. Praha : Vyšehrad, 2004 (OCoLC)891409307 Autor e-knihy: Alexandra Navrátilová, Počet stran: 416, Nakladatelství: VYŠEHRAD, Po vydání úspěšných děl V. Frolce a kol. Vánoce v české kultuře a V. Frolcové Velikonoce v české lidové kultuře pokračuje nakladatelství Vyšehrad dále v edici populárněvědných prací, zabývajících se ... Po vydání úspěšných děl V. Frolce a kol. Vánoce v české kultuře a V. Frolcové Velikonoce v české lidové kultuře pokračuje nakladatelství Vyšehrad dále v edici populárněvědných prací, zabývajících se lidovými zvyky a obyčeji českých, moravských a slezských krajů. V chystané knize se její autorka, významná brněnská etnoložka, zabývá zlomovými ... Narození a smrt v české lidové k...

INFORMACE

AUTOR
Alexandra Navrátilová
DIMENZE
8,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Narození a smrt v české lidové kultuře.pdf

POPIS

Lidové zvyky a obyčeje při zlomových okamžicích lidské existence. Po vydání úspěšných děl V. Frolce a kol. Vánoce v české kultuře a V. Frolcové Velikonoce v české lidové kultuře pokračuje nakladatelství Vyšehrad dále v edici populárněvědných prací, zabývajících se lidovými zvyky a obyčeji českých, moravských a slezských krajů. V knize se její autorka, významná brněnská etnoložka, zabývá zlomovými okamžiky lidské existence – narozením a smrtí – kol nichž se rozvinulo nesmírné bohatství zpěvů, obřadů a pověr, jejichž analýzou autorka dospívá k hlubokému pohledu do myšlení českého lidu v době před nástupem moderní civilizace. Dílo doprovází též bohatá obrazová dokumentace.

Chcete si přečíst knihu?Narození a smrt v české lidové kultuře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandra Navrátilová. Číst Narození a smrt v české lidové kultuře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY