Milostná píseň pro kočku

Milostná píseň pro kočku - Nikola Tachecí | I15cajalco.com

...tná píseň pro kočku. 2007 · Eroika. Milostná píseň pro kočku ... Milan Drobný - Písnička pro kočku [akordy a text na ... ... . 2003 · Eroika. 80-86337-36-7. Autor knihy. Nikola Tachecí ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Nakupte společně - Eroika - série. Kniha Milostná píseň pro k ... Kniha: Milostná píseň pro kočku - Nikola Tachecí | Knihy ... ... . Nakupte společně - Eroika - série. Kniha Milostná píseň pro kočku patří do série Eroika - série.Z této série Vám nabízíme celkem 10 knih za zvýhodněnou cenu 665 Kč. Milostná píseň pro kočku Autor: Tachecí, Nikola Nakladatel: Eroika EAN: 9788086337364 ISBN: 80-86337-36-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 376 stran, česky Rozměry: 12 × 19,5 cm Rok vydání: Hledáte Milostná píseň pro kočku od Nikola Tachecí? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR > Milostná píseň pro kočku-16% sleva. Kniha: Milostná píseň pro kočku Autor: Nikola Tachec í. Hrdinka žije ve vyhořelém vztahu s vyléčeným alkoholikem, pracuje v psychicky náročném zaměstnání sociální pracovnice ...

INFORMACE

AUTOR
Nikola Tachecí
DIMENZE
9,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Milostná píseň pro kočku.pdf

POPIS

Hrdinka žije ve vyhořelém vztahu s vyléčeným alkoholikem, pracuje v psychicky náročném zaměstnání sociální pracovnice a propadá se do depresí z osamělosti. Nejsilnější cit, který ve své vyprahlosti cítí, je láska ke kočce. Proto když se objeví podivný muž s temnou minulostí a s cejchem zvrhlíka, který miloval "nadstandartně", otevře v hrdince zřídla divoké vášně, jíž nemůže odolat. Ačkoli má dojem, že je nad věcí a že má díky své profesi jasno, je toho příliš mnoho, co neví... Hrdinčino líčení je do krajnosti otevřené, s hořkým, okázalým cynismem a vulgaritou se hrdinka nezastaví před sebetemnějším záhybem vlastní duše ani před nejintimnějšími detaily jejího sexuálního prožívání.

Chcete si přečíst knihu?Milostná píseň pro kočku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nikola Tachecí. Číst Milostná píseň pro kočku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY