Marco Polo: Po cestovatelových stopách

Marco Polo: Po cestovatelových stopách - Michael Yamashita | I15cajalco.com

...či vydajú znovu na túto cestu, pričom každý z nich má iný charakter a špeciálne schopnosti ... Souminalia marc o polo | Sleviste.cz ... . Hra ... S deskovou hrou Marco Polo se hráči vydají po stopách Marca Pola na jeho cestách po dálném východě. Hráči se účastní výpravy z Benátek na daleký východ, do mongolské říše Kublaj-chána, budou vydělávat peníze, získávat velbloudy a zboží a plnit různé zakázky. Michael Yamashita: MARCO POLO Po cestovatelových stopách Michael Yamashita, renomovaný fotograf ... Al marco | Slovník cizích slov ... . Michael Yamashita: MARCO POLO Po cestovatelových stopách Michael Yamashita, renomovaný fotograf časopisu National Geographic, se vydal do míst, která dnes nejsou snadno dostupná a možná i díky tomu si uchovala své kouzlo; navštívil Irák, Írán, Afghánistán, Čínu, Indii. (Marco Polo Reloaded) Z Benátek do východního TureckaBradley Mayhew se živí cestováním. Tentokrát se rozhodl, že zrekonstruuje trasu výpravy Marca Pola. Jeho cesta začala v Benátkách, odkud slavný cestovatel pocházel... Německý dokumentární seriál (2011) Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. Kniha: Po stopách Marca Pola (Sandrine Mirzová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Marco Polo putuje po hedvábné cestě do Číny. ... Jeden redaktor, který se nedávno pokusil jít ve stopách Marka Pola, urazil 10 000 kilometrů jen při cestě mezi Íránem a Čínou. I s moderními dopravními prostředky to byl nelehký úkol spojený s mnoha obtížemi. (Stolové hry) Hodnotenie produktu: 0%. V hre Marco Polo sa vydáte na cestu po stopách tohoto známeho cestovateľa. Výprava vedie z Benátok na ďaleký východ, až do mongolskej ríše Kublaj-chána. Marco Polo Vydejte se po stopách největšího cestovatele všech dob, Marca Pola, a prožijte s ním všechny útrapy i dobrodružství . Získávejte suroviny, velbloudy, peníze, koření a využijte co nejvíce schopností své postavy, abyste se stali nejlepšími obchodníky široko daleko. CK GO2: Srí Lanka s dětmi po stopách sira Liptona (Diskuse k dalším článkům, příspěvek: 1, 27.4.) CK GO2: Srí Lanka s dětmi po stopách sira Liptona (Diskuse k dalším článkům, příspěvek: 1, 27.4.) Namibie - země, kam se budete chtít vracet (Diskuse k dalším článkům, příspěvků: 5, 26.4.) Mariánské Lázně Benátskemu cestovateľovi Marcovi Polovi trvalo tri roky, kým sa dostal do Číny. No omnoho dlhšie, celých 17 rokov, v nej zostal. Bol prvý cestovateľ, ktorý vykonal cestu naprieč celou Áziou. A všetko, čo na vlastné oči videl, opísal v knihe Milión. Pútavé rozprávanie nás prenesie na objavné cesty Marca Pola do Ázie Na encyklopedických stránkach, […] Marco Polo sa po návrate z Číny ocitol v janovskom zajatí, kde nadiktoval svoje zážitky spisovateľovi Rustichellimu. Vznikla kniha Milión, ktorá sa stala obľúbeným čítaním. Treba však napísať, že vtedajšia Európa veľmi neverila jeho opisu bohatstva a ľudnatosti ďalekých miest a krajín, o ktorých na kresťanskom ......

INFORMACE

AUTOR
Michael Yamashita
DIMENZE
7,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Marco Polo: Po cestovatelových stopách.pdf

POPIS

Michael Yamashita, renomovaný fotograf časopisu National Geographic, se vydal do míst, která dnes nejsou snadno dostupná a možná i díky tomu si uchovala své kouzlo; navštívil Irák, Írán, Afghánistán, Čínu, Indii. Kniha je obrazovým pandánem k Polovu Milionu, mostem spojujícím zážitky vylíčené ve třináctém století Markem Polem s moderní dobou, která Yamashitovi umožňuje krásy zemí a měst zachytit ve fotografiích. Jejich jedinečnost vytváří z knihy unikátní výpravnou publikaci. V této ojedinělé obrazové reportáži nejde jen o zachycení okamžiku v životě místních lidí nebo vykreslení úchvatných přírodních scenérií. Yamashitovy fotografie totiž vyprávějí příběhy. Příběhy o hledání a nalézání, o rozdílech v kulturních tradicích, o zvycích, které fascinovaly Marka Pola ve třináctém století a kterým budeme se zájmem naslouchat i dnes, po více než sedmi stech letech. Autorovy vlastní poznatky jsou konfrontovány se záznamy Marka Pola, které do historických úvodů zpracoval zkušený popularizátor Gianni Guadalupi.

Chcete si přečíst knihu?Marco Polo: Po cestovatelových stopách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Yamashita. Číst Marco Polo: Po cestovatelových stopách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY