Technika malby I. + II.

Technika malby I. + II. - Bohuslav Slánský | I15cajalco.com

...vého díla o technologii restaurování obrazů ... Kniha: Technika malby I. + II. - Bohuslav Slánský | Knihy ... ... . Druhý svazek demonstruje na bohaté dokumentaci realizovaných prací restaurátorské postupy. I. Díl - Malířský a konzervační materiál / II. Díl - Průzkum a restaurování obrazu / Kartonové pouzdro Odpověď na dotaz technika malby ii. byla vyhledávána po prvé 17.5.2020 10:31 a naposledy 17.5.2020 10:31. DOPORUČUJEME Vyhledávám odpovědi na dotaz: technika malby ii. Toto dílo zakladatelské osobnosti české re ... Technika malby. - Catalog of Frantisek Bartos Regional ... ... . Toto dílo zakladatelské osobnosti české restaurátorské školy vyšlo dosud jen jednou: v roce 1953 vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění jeho první díl, o tři roky později díl druhý. První svazek, Malířský a konzervační materiál, vysvětluje a dokumentuje historické technologie, materiály a pracovní postupy, svazek druhý, Průzkum a ... Technika malby. I. díl - Malířský a konservační materiál, Praha 1953; Technika malby. II. díl - Průzkum a restaurování obrazů, Praha 1956; Technika malby. III díl - Historické techniky (nedokončen) Jirny/Josef Navrátil, (spoluautor V.V. Štech), Praha 1958; Technika v malířské tvorbě, Praha 1973 a 1976 Provádím jakékoliv malby na zeď , záleží jen na vaší fantazii. ... Malby dětských pokojíčků díl. II ,, Children's rooms mural painting,, ... dekorace do pokoje + marble technika ... Kniha: Technika malby I. + II. Autor: Bohuslav Slánský Toto dílo zakladatelské osobnosti české restaurátorské školy vyšlo dosud jen jednou: v roce 1953 vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění jeho první díl, o tři roky později díl ... Technika malby I.-II. 2003; Technika v malířské tvorbě 1976; Technika malby díl I. 1953; Navrátil - Jirny 1958; Technika malby, díl I., malířský a konzervační materiál 2003; Kniha Technika malby díl I. je v The general procedure of creating a flower image. Pouring Art, Acrylic, Acrylic Pouring .. is a new technique for creating images. On YouTube, I have prepared the general procedure for you - the ... Podobné jednotky. Technika malby. Díl I., Malířský a konzervační materiál / Hlavní autor: Slánský, Bohuslav, 1900-1980 Vydáno: (2003) Nové metody a témata v analýze malířských výtvarných děl : sborník 1. semináře ALMA konaného dne 7.11.2006 na Akademii výtvarných umění v Praze Vydáno: (c2006) KRESBA- charakteristika kresby, druhy, techniky, kreslící materiály, podklad 1. Charakteristika : = jeden z nejstarších výtvarných projevů člověka - př.= jeskynní nástěnné malby, provedené lineárně-nap...

INFORMACE

AUTOR
Bohuslav Slánský
DIMENZE
6,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Technika malby I. + II..pdf

POPIS

Toto dílo zakladatelské osobnosti české restaurátorské školy vyšlo dosud jen jednou: v roce 1953 vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění jeho první díl, o tři roky později díl druhý. První svazek, Malířský a konzervační materiál, vysvětluje a dokumentuje historické technologie, materiály a pracovní postupy, svazek druhý, Průzkum a restaurování obrazů, na bohatém dokumentaci realizovaných prací demonstruje restaurátorské postupy Bohuslava Slánského, jeho spolupracovníků a žáků jeho atelieru na pražské Akademii výtvarných umění. Druhé vydání Techniky malby je reprintem vydání prvího. Doplněno je o biografii a životopisné údaje autora.

Chcete si přečíst knihu?Technika malby I. + II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohuslav Slánský. Číst Technika malby I. + II. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY