Těžký časy

Těžký časy - Charles Bukowski | I15cajalco.com

...po dočítaní knihy. ... Těžký časy (anglicky Hot Water Music) je soubor 35 krátkých (obvykle tří- až pětistránkových) povídek výtržníka, pobudy, milovníka žen, alkoholika a v neposlední řadě amerického spisovatele Charlese Bukowského vydaný v roce 1983 ... Těžký časy - Charles Bukowski | Kniha na Alza.cz ... .. Česky knihu vydalo nakladatelství Pragma v roce 1994 a 2003 V tomto video se můžete "otestovat" v 6 "pokročilých" anglických časech a dozvědět se něco o tom, které to jsou a jak se používají! Ale pozor, je to super těžké - vstup na vlastní ... This feature is not available right now. Please try again later. Sbírka povídek Těžký časy se v typickém autorově duchu zaměřuje na sex, alkohol, všemožné druhy psychických poruch a prapodivných vztahů. Vyvážený mix humoru, obscénnosti, hnusu a semletost ... Těžký časy - Charles Bukowski | Knihy Dobrovský ... ... This feature is not available right now. Please try again later. Sbírka povídek Těžký časy se v typickém autorově duchu zaměřuje na sex, alkohol, všemožné druhy psychických poruch a prapodivných vztahů. Vyvážený mix humoru, obscénnosti, hnusu a semletosti životem servíruje Bukowski čtenářům s odzbrojující odvahou, naprosto...

INFORMACE

AUTOR
Charles Bukowski
DIMENZE
11,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Těžký časy.pdf

POPIS

Sbírka povídek Těžký časy se v typickém autorově duchu zaměřuje na sex, alkohol, všemožné druhy psychických poruch a prapodivných vztahů. Vyvážený mix humoru, obscénnosti, hnusu a semletosti životem servíruje Bukowski čtenářům s odzbrojující odvahou, naprosto bez obalu či poklonkování. V některých povídkách si udržuje autorský odstup, jinde vystupuje jako hlavní představitel. Kniha tak vposledku působí dojmem záznamů stárnoucího opilce v městě plném šílenců, kde narazíte na spoustu špatných milenek a milenců a ještě horších pisálků a nahlédnete do životů lidí, kteří ztratili nebo ještě nenalezli smysl života a zdravý rozum. Kniha vychází v nově přepracovaném překladu Tomáše Piňose."

Chcete si přečíst knihu?Těžký časy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charles Bukowski. Číst Těžký časy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY