Slovenský ráj a Muránská planina: Turistický průvodce

Slovenský ráj a Muránská planina: Turistický průvodce - Otakar Brandos | I15cajalco.com

... prostory penzionu jsou ... Slovenský ráj a Muránska planina, turistický průvodce ... Slovenský ráj a NP Muránska planina - LIBRUM.cz ... . Skladem Značka: ... Slovenský ráj je jedním z trojice nejnavštěvovanějších přírodních celků Slovenska. A také jedním z celků nejatraktivnějších. O jeho popularitu se zasloužily především hluboké rokliny s vodopády a řada kovových žebříků a dalších ... Národný park Slovenský raj nachádzajúci sa vo východnej časti Slovenska chráni jednu z najväčších ľadových jaskýň na svete a príťažlivú krajinu krasových planín, tiesňav, vodopádov a jaskýň. Nechýbajú tu ani pozoruhodné pamiatky dokumentujúce najstaršiu históriu osíd ... Slovenský ráj a NP Muránska planina - LIBRUM.cz ... . Nechýbajú tu ani pozoruhodné pamiatky dokumentujúce najstaršiu históriu osídľovania Spiša a celého Slovenska. Bratislava - turistický průvodce slov. - Juraj Kucharík . Nový a bohato ilustrovaný turisticky sprievodca predstavuje hlavnémesto Slovenska a jeho najbližšie okolie ako atraktívnu destináciuna viac ako len jednodňovú či víkendovú turistiku....

INFORMACE

AUTOR
Otakar Brandos
DIMENZE
6,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovenský ráj a Muránská planina: Turistický průvodce.pdf

POPIS

Slovenský ráj je jedním z trojice nejnavštěvovanějších přírodních celků Slovenska. A také jedním z celků nejatraktivnějších. O jeho popularitu se zasloužily především hluboké rokliny s vysokými a početnými vodopády, řada kovových žebříků a dalších umělých pomůcek, které pomáhají turistům zdolávat v minulosti prakticky neschůdné terény. Publikace však nepopisuje pouze atraktivní Slovenský ráj, ale také Muránskou planinu, respektive celý národní park Muránska planina s částmi Veporských a Stolických vrchů. Největší pozornost je ale pochopitelně věnována centrálná části tohoto národního parku, tedy Muránské planině, která je jedním z podcelků Spišsko-gemerského krasu.Kniha je doplněna množstvím fotografií (104), digitálně zpracovaných mapek, bohatým místopisným rejstříkem, tipy na ubytování a velkou řadou dalších užitečných informací.

Chcete si přečíst knihu?Slovenský ráj a Muránská planina: Turistický průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otakar Brandos. Číst Slovenský ráj a Muránská planina: Turistický průvodce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY