Poruchy a rekonstrukce staveb I.

Poruchy a rekonstrukce staveb I. - Petr Beneš, | I15cajalco.com

...b Specifikaci nabízených činností najděte v sekci Služby ... Poruchy, degradace, rekonstrukce - cvut.cz ... . V sekci Referenční projekty jsou fotogalerie vybraných, úspěšně realizovaných projektů. Životnost dřevěných staveb a konstrukcí je relativní veličina. Avšak ani ten nejpropracovanější návrh dřevěné konstrukce nemusí vždy zabránit vzniku poruch na konstrukci. Může však minimalizovat riziko jejich výskytu. Vliv jednotlivých detailů konstrukce na životnost a spoleh ... Poruchy a rekonstrukce zděných staveb | Knihy Grada ... . Vliv jednotlivých detailů konstrukce na životnost a spolehlivost lze přirovnat k pevnosti řetězu - každý řetěz je tak pevný, jak je pevný jeho ... Náplní předmětu je problematika poruch, rekonstrukcí a sanací historických a památkových staveb. Cílem předmětu je, aby si studenti osvojili základní znalosti z oblasti památkové péče. - ČSN EN ISO 7518 /ČSN 01 3439 (říjen 2000) - Výkresy pozemních staveb - Kreslení demolic a přestaveb - ČSN 01 3406 (květen 1987) - Výkresy ve stavebnictví. Označování stavebních hmot v řezech iMaterialy > Poruchy > Sanace a rekonstrukce dřevěných staveb. Poruchy. Sanace a rekonstrukce dřevěných staveb. 18. 11. 2008. V následujícím článku vás pomocí několika příkladů blíže seznámíme s průběhem sanačních a rekonstrukčních prací při opravách roubenek a dřevěných staveb na území České republiky....

INFORMACE

AUTOR
Petr Beneš,
DIMENZE
8,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Poruchy a rekonstrukce staveb I..pdf

POPIS

Publikace se věnuje široké problematice poruch a rekonstrukcí objektů, jejich zaměřování, průzkumu, příčinám vzniku poruch v nosných konstrukcích a v neposlední řadě odstraňováním poruch na objektech. Jednou z nepřehlédnutelných částí publikace je také kapitola o zakreslování výkresů přestaveb, ve které autor popisuje zcela novou normu zakreslování rekonstrukcí. Věříme, že tato kniha bude přínosem nejen pro studenty stavebních vysokých a středních škol či fakult architektury, ale také pro projektanty v praxi. V neposlední řadě z ní jistě budou čerpat i stavebníci z laické veřejnosti, kteří ji mohou využít při svépomocné výstavbě nebo při kontrole najatých stavebních firem.

Chcete si přečíst knihu?Poruchy a rekonstrukce staveb I. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Beneš,. Číst Poruchy a rekonstrukce staveb I. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY