Literární mýty, záhady a aféry: Otazníky nad životy a díly českých spisovatelů

Literární mýty, záhady a aféry: Otazníky nad životy a díly českých spisovatelů - Petr Kovařík | I15cajalco.com

... spisovatelů. Za literárním dílem či strohým slovníkovým životopisem spisovatele se často skrývají dramatické osudy i záhady ... Nakladatelství Nakladatelství Lidové noviny - Trh knih ... ... . Keltské motivy v českých pověstech 1799 Kč 9 poptávek Sherman Firefly vs Tiger Normandie 1944 od 200 Kč 1 poptávka Výživa - Áhára praktický průvodce světem... 350 Kč 3 poptávky Kovařík, Petr: Literární mýty, záhady a aféry. Otazníky nad životy a díly českých spisovatelů (Lidové noviny, Praha, 2003) Kozakiewicz, Mikolaj: Důvěrnosti. Rozhovory o sexualitě (Mladá Fronta, 1970) Kozelka, Josef: Vzdušné zámky. Sex sci-fi (Naše vojsko, Praha, 1992) Výsledkem autorov ... Literární mýty, záhady a aféry - Petr Kovařík | Databáze knih ... . Rozhovory o sexualitě (Mladá Fronta, 1970) Kozelka, Josef: Vzdušné zámky. Sex sci-fi (Naše vojsko, Praha, 1992) Výsledkem autorova bádání nad životy a díly českých spisovatelů s důrazem na záhadné a neobjasněné okolnosti jejich osudů a tvorby jsou práce Literární mýty, záhady a aféry a Literární otazníky: mýty, záhady a aféry II., v nichž vedle obecně známých kauz přibližuje i méně exponované případy nejasných ... Petr Kovařík: Literární mýty, záhady a aféry - Autor přibližuje některá nevyjasněná místa spjatá s životy a díly českých spisovatelů. Jana Svobodová: Málo známá Kamčatka - V knize, plné poutavých fotografií, se prolíná líčení cest na tento ruský poloostrov, se zeměpisnými informacemi. Vyhledávejte staré knihy v nabídkách českých antikvariátů. FAQ. ... Břetislava Boubínského, Violy Těšínské a jiných učenců a spisovatelů domácích) (1891-1892) Olíva, Viktor. stejné vydání (2) nahlásit chybné informace antikvariaty.cz (Praha 1 - Nové Město) ... Literární otazníky - mýty, záhady a aféry II (2005 ... e-antikvariát e-shop bichle antikvariát . Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Online antikvariáty. Vyhledávejte staré knihy v nabídkách českých antikvariátů. Seznam novinek Seznam novinek Městská knihovna Nechanice P. číslo Sign. Autor Název Část Vydáno 23045 0 100 divů světa 2001 23493 79 100 nejkrásnějších měst světa 2002 24442 7 101 nejkrásnějších nápadů do dětského pokoje 2007 24441 7 101 nejkrásnějších nápadů pro dům, byt a zahradu 2007 20320 92 13 českých skandálů 1995 21466 74 500 vzorů pro pletení 1996 ......

INFORMACE

AUTOR
Petr Kovařík
DIMENZE
11,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Literární mýty, záhady a aféry: Otazníky nad životy a díly českých spisovatelů.pdf

POPIS

Za literárním dílem či strohým slovníkovým životopisem spisovatele se často skrývají dramatické osudy i záhady. Není divu, že se kolem těchto osobností rodí mýty, které se nesnadno vyvracejí. Životy či smrt některých autorů bývají zastřeny tajemstvím, zvláště když skončili sebevraždou nebo zmizeli beze stopy. V případě jiných se pochybuje o autorství, autoři bývají obviňováni z plagiátů či jiných nepravostí. Defilují zde osudy tajemné, záhadné, smyšlené, které vzbuzují nový zájem o díla zmíněných spisovatelů. Příběhy, o kterých se ve školách neučí a v literárních příručkách nepíše, si v mnohém nezadají s detektivními případy.

Chcete si přečíst knihu?Literární mýty, záhady a aféry: Otazníky nad životy a díly českých spisovatelů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Kovařík. Číst Literární mýty, záhady a aféry: Otazníky nad životy a díly českých spisovatelů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY