Čarodějky na cestách: Úžasná Zeměplocha

Čarodějky na cestách: Úžasná Zeměplocha - Terry Pratchett | I15cajalco.com

...u připadne po skonu čarodějky Desideráty Duté její kouzelná hůlka? Překvapivě Magrátě Česnekové ... Terry Pratchett - Čarodějky na cestách (Úžasná Zeměplocha ... ... . Ovšem jen pod podmínkou, že uvede do pořádku nedokončenou záležitost - musí zabránit sňatku jedné dívčiny v dalekém městě Genova. Velká výprava ... série » Úžasná Zeměplocha v Top10 210 hodnotilo: 398. ... Soudné sestry, Čarodějky na cestách, Dámy a pánové, Maškaráda a Carpe Jogulum) která představuje jednu z nejoblíbenějších postav celé série, čarodějku železného zdraví, betonových zásad a železobetonové pýchy, která se chápe velení v každé situaci. ... Jenže stínová vládkyně města, mocná lady Lilith de Tempscire, na tom tak trochu trvá. Pro trio ... Úžasná Zeměplocha / Úžasná Plochozem: Čarodějky na cestách ... ... . ... Jenže stínová vládkyně města, mocná lady Lilith de Tempscire, na tom tak trochu trvá. Pro trio z hor Beraní hlavy - zejména pro Bábi Zlopočasnou - se však ukáže být celá záležitost krapet osobní. Audiokniha je součástí řady Čarodějky v rámci série ÚŽASNÁ ZEMĚPLOCHA. interpret: Zuzana Slavíková Čarodějky na cestách - Úžasná Zeměplocha - 2CDmp3 - Pratchett Terry - Pohádky a příběhy žijí nezávisle na těch, kdo v nich vystupují. Komu připadne po skonu čarodějky Desideráty Duté její kouzelná hůlka? Překvapivě Magrátě Česnekové. Ovšem jen pod p Audioknihy Na Cd Mp3: Čarodějky na cestách - Úžasná Zeměplocha - 2CDmp3 - Pratchett, Terry ; Pohádky a příběhy žijí nezávisle na těch, kdo v nich vystupují. Komu připadne po skonu čarodějky Desideráty Duté její kouzelná hůlka? Překvapivě Magrátě Česnekové. Ovšem jen ... Média Audiokniha na CD Čarodějky na cestách Úžasná Zeměplocha. Čarodějky na cestách Úžasná Zeměplocha. Terry Pratchett. Komu připadne po skonu čarodějky a zároveň sudičky Desideráty Duté její kouzelná hůlka? Překvapivě Magrátě Česnekové. Ovšem jen pod podmínkou, že dokáže uvést do pořádku jednu její ......

INFORMACE

AUTOR
Terry Pratchett
DIMENZE
10,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Čarodějky na cestách: Úžasná Zeměplocha.pdf

POPIS

Celé poslání se jevilo velmi jednoduché. Koneckonců, co těžkého je na tom, postarat se, aby si obyčejné služebné děvče nevzalo prince, zvláště když ho nechce? Jenže poněkud netýkavá a samolibá kmotřička sudička tak jednou rozhodla a na sňatku trvá. Bábi Zlopočasná, Stařenka Oggová a Magráte Česneková chtějí ubohému děvčeti pomoci, a vydávají se proto na cestu do dalekého města Genovy. Háček je v tom, že kromě svých kouzel, založených především na hlavologii, s sebou mají pouze tajemné vúdú paní Gogolové, jednookého kocoura Silvera a magickou hůlku, která dokáže jediné - vykouzlit dýně.

Chcete si přečíst knihu?Čarodějky na cestách: Úžasná Zeměplocha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Terry Pratchett. Číst Čarodějky na cestách: Úžasná Zeměplocha Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY