Jak porozumět cizí řeči

Jak porozumět cizí řeči - Ludmila Kollmannová | I15cajalco.com

...lovou (může sloužit k předávání příkazů), referenční (odkazuje se na časové nebo prostorové vztahy), kontaktovou, expresivní (emotivní), estetickou (poetickou) a metajazykovou ... Jak porozumět řeči psího těla - Rosie Lowry - Megaknihy.cz ... .. Odhadovaný počet jazyků na světě kolísá mezi ... Jak porozumět řeči psího těla je srozumitelně a přístupně napsaná příručka, založená na příkladech z reálného života. Autorka v ní srovnává řeč těla, kterou používají psi, s řečí těla, kterou používáme my lidé mezi sebou, a nebojí se psát ani o případech, ve kterých se mýlila nebo chybovala, protože ... Vrčení, štěkání a vytí . Psi používají hned několik různých zvuků. Můžete od nich slyšet dětský křik, fňukání a kňučení, varovné vrčení a ostrý štěkot, upou ... Řeč - Wikipedie ... ... Vrčení, štěkání a vytí . Psi používají hned několik různých zvuků. Můžete od nich slyšet dětský křik, fňukání a kňučení, varovné vrčení a ostrý štěkot, upoutávání pozornosti, naříkavý štěkot a vytí štěknutím, poštěkáváním a mručením....

INFORMACE

AUTOR
Ludmila Kollmannová
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak porozumět cizí řeči.pdf

POPIS

Práce zabývající se poslechem – jednou z nejčastěji využívaných řečových dovedností – shrnuje výsledky předních zahraničních studií a přináší poznatky dosud nepublikované. Cenným rysem publikace je spojení teoretického studia, vlastních vědeckých výzkumů autorky a pedagogické praxe. Praktická část přináší konkrétní příklady poslechových učebních úloh, které ilustrují různé techniky nácviku poslechu s porozuměním na třech úrovních pokročilosti. Publikace je určena učitelům cizích jazyků a dalším odborníkům i všem zájemcům z řad široké veřejnosti, kteří se chtějí seznámit s nejnovějšími poznatky a efektivními technikami při osvojování cizího jazyka, zejména angličtiny.

Chcete si přečíst knihu?Jak porozumět cizí řeči ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludmila Kollmannová. Číst Jak porozumět cizí řeči Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY