Hudba jinak

Hudba jinak - Vlastimil Marek | I15cajalco.com

...ího obsahu. Kdykoli, kdekoli a v jakémkoli zařízení ... Vlasta Marek - hudba jinak (15. 6. 2011) - YouTube ... ... Vlasta Marek - Hudba jinak, část 6. - Duchovní rytmus a ... ... ího obsahu. Kdykoli, kdekoli a v jakémkoli zařízení. Celoživotně alternativní hudebník, publicista, spisovatel a duchovní učitel. Archiv Archiv pro rubriku Hudba jinak. Lisa Gerrard a Bulharky 19.10.2018. Najdete v rubrice Duchovnost, Hudba jinak, Jiné myšlení | Komentáře nejsou povoleny ...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Marek
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hudba jinak.pdf

POPIS

Kniha jednoho z nejvýznamnějších představitelů české new age nabízí nepřebernou řadu informací, ale i praktických rad a cvičení, proč a jak začít vnímat a provozovat hudbu jinak. Je pomyslně rozdělena do tří částí. V první se dozvíte, proč se autor domnívá, že naše hudba nefunguje, ve druhé zjistíte, že objevit radost ze hry a hudby jinak a aktivně hrát a zpívat je nejen nutné, ale i docela snadné, a třetí napoví, že kromě toho, co vysílají všelijaká rádia, existuje i "jiná" hudba, která se dá a má poslouchat docela jinak. Kniha obsahuje CD se 70 minutami speciální hudby, které bylo připraveno ve spolupráci s holandským hudebním vydavatelstvím Oreade Music.

Chcete si přečíst knihu?Hudba jinak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Marek. Číst Hudba jinak Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY