Husserl a otázka "Co je normální?"

Husserl a otázka

...:-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Antonín Mokrejš | životopis, informace o spisovateli | ČBDB.cz ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Husserl a otázka „Co je normální?" ... k orientaci ve světě a životě lidem způsobilým hlubší a komplexní reflexe.Husserlův přístup k otázce „Co je normální?" zřetelně ukazuje aktuálnost a živý smysl jeho myšlení, zároveň však naznačuje možnosti věrohodné a plodné polemiky s omyly a zmatky takzvaného ... Husserl a otázka „Co je normální?" ... Edmund Husserl, z ... Husserl a otázka „Co je normální?" - ManagementMania.com ... ... Husserl a otázka „Co je normální?" ... Edmund Husserl, zakladatel moderní fenomenologie, svým filosofickým dílem otevřel cestu pro určující směry a klíčové osobnosti duchovního a myšlenkového vývoje dvacátého a jedenadvacátého století. Detailní analýzy základních problémů lidského uvažování, prováděné ... Husserl a otázka „Co je normální?" ... k orientaci ve světě a životě lidem způsobilým hlubší a komplexní reflexe.Husserlův přístup k otázce „Co je normální?" zřetelně ukazuje aktuálnost a živý smysl jeho myšlení, zároveň však naznačuje možnosti věrohodné a plodné polemiky s omyly a zmatky takzvaného ... Husserl a otázka "Co je normální?" Autor: Mokrejš, Antonín Nakladatel: Triton EAN: 9788072543083 ISBN: 80-7254-308-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 88 stran, česky Rozměry: 11 × 16,5 cm Rok vydání: 2003 Aj keď nám psychoanalýza nevysvetlí, prečo sa stal Leonardo umelcom, aspoň nám umožní p...

INFORMACE

AUTOR
Antonín Mokrejš
DIMENZE
12,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Husserl a otázka "Co je normální?".pdf

POPIS

Edmund Husserl, zakladatel moderní fenomenologie, svým filosofickým dílem otevřel cestu pro určující směry a klíčové osobnosti duchovního a myšlenkového vývoje dvacátého a jedenadvacátého století. Detailní analýzy základních problémů lidského uvažování, prováděné soustavně po řadu desetiletí, ovlivňují mnohotvárnými podněty vývoj filosofie i příbuzných oborů už déle než sto let a poskytují účinné nástroje k orientaci ve světě a životě lidem způsobilým hlubší a komplexní reflexe. Husserlův přístup k otázce "Co je normální?" zřetelně ukazuje aktuálnos a živý smysl jeho myšlení, zároveň však naznačuje možnosti věrohodné a plodné polemiky s omyly a zmatky takzvaného postmodernistického uvažování.

Chcete si přečíst knihu?Husserl a otázka "Co je normální?" ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonín Mokrejš. Číst Husserl a otázka "Co je normální?" Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY