Vzkříšení Majakovského: Filologický román

Vzkříšení Majakovského: Filologický román - Jurij Karabčijevskij | I15cajalco.com

... avantgardu vůbec. Autor postupně vyvrací zažité představy o Majakovského povaze, talentu i bouřlivém životě, o vztahu k ženám i k moci, uvádí čtenáře do bizarní situace v revolučním a porevolučním Rusku a věnuje se i jeho zhoubnému vlivu na jiné ruské ... DOC 2000 - svkkl.cz ... ... Filologický román nabízí nový, netradiční pohled na osobnost a dílo známého básníka a ruskou revoluční avantgardu vůbec. Autor postupně vyvrací zažité představy o Majakovského povaze, talentu i bouřlivém životě, o vztahu k ženám i k moci, uvádí čtenáře do bizarní situace v revolučním a porevolučním Rusku a věnuje se i jeho zhoubnému vlivu na jiné ruské ... Filologický r ... Jurij Karabčijevskij: Vzkříšení Majakovského - Stanislav ... ... . Autor postupně vyvrací zažité představy o Majakovského povaze, talentu i bouřlivém životě, o vztahu k ženám i k moci, uvádí čtenáře do bizarní situace v revolučním a porevolučním Rusku a věnuje se i jeho zhoubnému vlivu na jiné ruské ... Filologický román nabízí nový, netradiční pohled na osobnost a dílo známého básníka a ruskou revoluční avantgardu vůbec. Autor postupně vyvrací zažité představy o Majakovského povaze, talentu i bouřlivém životě, o vztahu k ženám i k moci, uvádí čtenář...

INFORMACE

AUTOR
Jurij Karabčijevskij
DIMENZE
12,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzkříšení Majakovského: Filologický román.pdf

POPIS

Filologický román nabízí nový, netradiční pohled na osobnost a dílo známého básníka a ruskou revoluční avantgardu vůbec. Autor postupně vyvrací zažité představy o Majakovského povaze, talentu i bouřlivém životě, o vztahu k ženám i k moci, uvádí čtenáře do bizarní situace v revolučním a porevolučním Rusku a věnuje se i jeho zhoubnému vlivu na jiné ruské básníky např. M. Cvetajevovou a zejména J. Brodského.

Chcete si přečíst knihu?Vzkříšení Majakovského: Filologický román ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jurij Karabčijevskij. Číst Vzkříšení Majakovského: Filologický román Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY