Zuzanka a tibetské velehory: deník ze svatební cesty v dopisech

Zuzanka a tibetské velehory: deník ze svatební cesty v dopisech - Richard Erml | I15cajalco.com

...istorií, prudce se rozvíjející a vzrušující ... Svět včerejška: vzpomínky jednoho Evropana Stefan Zweig ... ... . Návštěva této země se pro mnohé stává zážitkem na celý život. Při návštěvě Číny můžete obdivovat nepřeberné ... Antikvariát - e-shop se nachází v kancelářské budově Cyklosport Pramos, Sladkovského 656/38 v Olomouci-Holici - otevřeno od 8 - 14.45 hod. v pracovní dny.. Dlouhá patrová budova s nápisem Cyklosport Pramos v horní části (viditelná ze Sladkovského ul.), je umístěna cca 50 m od sjezdu z ul. Vědeck ... Erml - Zuzanka a tibetské velehory (deník svatební cesty v ... ... .), je umístěna cca 50 m od sjezdu z ul. Vědecká knihovna v Olomouci. Hlavní stránka. Nový katalog v systému ALEPH 500: více než 600 000 bibl. záznamů. On-line vyhledávání, objednávání, rezervování, prodlužování výpůjček. Richard Erml - Zuzanka a tibetské velehory (deník ze svatební cesty v dopisech) Televize už není takovým nepřítelem literatury, jak se kdysi zdálo. Vždyť i tentokrát jsem po knize sáhla po té, co jsem si ji nechala doporučit Markem Vašutem v pořadu ČT2 Čtenářský deník....

INFORMACE

AUTOR
Richard Erml
DIMENZE
3,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Zuzanka a tibetské velehory: deník ze svatební cesty v dopisech.pdf

POPIS

Autor vystudoval filmovou scenáristiku a jedenáct let pracuje jako novinář, dnes publikuje především v Divadelních novinách. Nedávno podnikl s manželkou, tibetoložkou, čtyřměsíční svatební cestu po Tibetu, Indii a Nepálu. Své záznamy z cesty začal po návratu přepisovat v pražské nemocnici poté, co se dostal mimo ohrožení života. Díky mimořádným zážitkům vzniklo dílo, které daleko přesahuje klasický cestopis, cyklus reportáží či běžný cestopisný deník. Autor vytvořil působivý románový cestopis, v němž se autentičnost dokumentu těsně prolíná s krásnou literaturou.

Chcete si přečíst knihu?Zuzanka a tibetské velehory: deník ze svatební cesty v dopisech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Erml. Číst Zuzanka a tibetské velehory: deník ze svatební cesty v dopisech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY