Srdceryvné dílo ohromujícího génia

Srdceryvné dílo ohromujícího génia - Dave Eggers | I15cajalco.com

...štvaný, citlivý a ironický; jsou to paměti zčásti vymyšlené, zčásti postmoderní ... Srdceryvné dílo ohromujícího génia levně, cena 357 Kč ... ... . We would like to show you a description here but the site won't allow us. Srdceryvné dílo ohromujícího génia Autor: Eggers, Dave Nakladatel: Argo EAN: 9788072034017 ISBN: 80-7203-401-4 Originál: A Heartbreaking Work of Straggering Genius Překlad: Mayerová, Zuzana Popis: 1× kniha, vázaná, 384 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20 cm Rok vydání: 2002 Antipaměti geniálního sirotka Dave Eggers: Srdceryvné dílo ohromujícího génia.Z anglického originálu A Heartbreaking Work of Staggering Genius přeložila Zuzana Maye ... Eggers, Dave: Srdceryvné dílo ohromujícího genia ... ... .Z anglického originálu A Heartbreaking Work of Staggering Genius přeložila Zuzana Mayerová, vydalo Argo, Praha 2001, 382 stran, náklad a cena neuvedeny. Když někdo napíše paměti, spíše očekáváme, že se jeho životní cesta nachýlila ke konci a autor se snaží svůj život nějakým ... Srdceryvné dílo ohromujícího génia. Ze setkání s Davem Eggersem jsem ...

INFORMACE

AUTOR
Dave Eggers
DIMENZE
7,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdceryvné dílo ohromujícího génia.pdf

POPIS

Upřímně, bez patosu a s neodolatelným a zcela originálním humorem se mladý americký spisovatel Dave Eggers, objev roku, ve své autobiografické prvotině z roku 1999 vypořádává se smrtí obou rodičů, když mu bylo jednadvacet a on se musel začít starat o svého osmiletého bratra. To jeho „srdceryvné dílo” je záznam hledání vlastního místa v postmoderním světě, kde je „hrozně těžké být otevřený a velkomyslný a vstřícný a mít pochopení a umět odpouštět, ale to jediné má přece v životě smysl. Člověk prostě musí umět říct životu ano.”

Chcete si přečíst knihu?Srdceryvné dílo ohromujícího génia ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dave Eggers. Číst Srdceryvné dílo ohromujícího génia Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY