Hra školou: Dvakrát o Ivanu Vyskočilovi

Hra školou: Dvakrát o Ivanu Vyskočilovi - Michal Čunderle, | I15cajalco.com

...hlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení ... Divadlo v české kultuře 2 - AMU ... . ... Kniha: Hra školou -- Dvakrát o Ivanu Vyskočilovi - Michal Čunderle; Jan Roubal. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Na Zboží.cz najdete širokou nabídku produktů značky Nakladatelství Studia Ypsilon. Vybrat si můžete výrobky z 1 kategorií. U každého zboží si můžete zkontrolovat jeho dostupnost, porovnat cen ... Škola ve mlejně ... . Vybrat si můžete výrobky z 1 kategorií. U každého zboží si můžete zkontrolovat jeho dostupnost, porovnat ceny v jednotlivých obchodech a nakoupit nejlevněji! Kupte titul Hra školou (Michal Čunderle) s 4 % slevou za 248 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky titulu, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobný titul z nabídky více než 20 miliónů titulů. Ivan Vyskočil (1929) - spisovatel, dramatik a herec. Absolvent režie a herectví a psychologie a pedagogiky. Autor text-appealů, iniciátor divadel malých forem, pol...

INFORMACE

AUTOR
Michal Čunderle,
DIMENZE
3,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Hra školou: Dvakrát o Ivanu Vyskočilovi.pdf

POPIS

Vydání dvou studií postihující osobnost a divadelní pojetí nestora českého divadla Ivana Vyskočila. Pocházejí z pera jeho dvou blízkých spolupracovníků. První rozsáhlejší založená na autorově diplomové práci mapuje Vyskočilovy životní osudy od jeho prvních "neliterárních" pokusů až ke koncepci Nedivadla, jenž byla jedním z nejoriginálnějších tvarů českého divadla 60.-70. let. Dále se dovídáme o jeho působení na různých scénách a pozdější reflexi jeho díla.Druhá studie se hlouběji zabývá právě onou idejí Nedivadla a jeho rovin.

Chcete si přečíst knihu?Hra školou: Dvakrát o Ivanu Vyskočilovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Čunderle,. Číst Hra školou: Dvakrát o Ivanu Vyskočilovi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY