Castrovi vězni

Castrovi vězni - Pavel Matocha | I15cajalco.com

...o knize. Bez poradneho zaveru, proc? Dohoda o mlcenlivosti? Uplne chybi autenticke popisy, kdyz je pustili, kdyz se dostali domu atd ... Drsná vězení světa: kubánskému Presidiu Modelu vládlo ... ... ., tedy v takovem stylu, jako to jelo po celou dobu prvni pulky knihy. Potíže s hrdiny a Castrovi vězni kromě šachů holduje fotbalu, tenisu a lakrosu Simultánky s Garrim [23.01.2016 19:14:15] Před sto lety bývaly simultánky nejen společenskou, ale i sportovní událostí. Šachový mistr v nich vždy čelil nejlepším místním borcům, a tak i šachově šlo o zajímavou podívanou. Dnes už má .. ... Pražská šachová společnost - BLOG ... . Šachový mistr v nich vždy čelil nejlepším místním borcům, a tak i šachově šlo o zajímavou podívanou. Dnes už má ... Raúl Castro v pondělí prohlásil, že dostane-li seznam politických vězňů, ihned je propustí. Exilová organizace mu předala požadovaný seznam, na kterém jsou jména 47 lidí vězněných z politických důvodů. Komunistický vůdce však dlouhodobě tvrdí, že na Kubě političtí vězni nejsou. Redaktor ČESKÉ POZICE. Vystudoval sociologii na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, novinářem je od roku 1992. Specializuje se na energetiku, posledních dvanáct let byl redaktorem týdeníku EURO. Napsal knihy Castrovi vězni a Potíže s hrdiny, pořádá nejvýznamnější šachové zápasy v České republice, kam zve legendární velmistry i nejlepší světové šachisty ... Prohlédněte ...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Matocha
DIMENZE
3,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Castrovi vězni.pdf

POPIS

Kniha vypráví o cestě Ivana Pilipa a Jana Bubeníka na Kubu a jejich pobytu ve vězení stejně jako o úsilí jim pomoci. Pilip a Bubeník vyprávějí o svém prodlouženém pobytu, jejich rodinní příslušníci a předseda Senátu Petr Pithar o snaze pomoci jim zpátky domů. Kniha množstvím faktografického materiálu zasazuje kubánskou realitu do latinsko-amerického kontextu a odkrývá nepříliš známé souvislosti mezi Castrovým režimem a americkou velmocenskou politikou.

Chcete si přečíst knihu?Castrovi vězni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Matocha. Číst Castrovi vězni Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY