Velký česko-španělský slovník I., II.

Velký česko-španělský slovník I., II. - - | I15cajalco.com

...1 290 Kč ... Česko anglický slovník > Výr velký slovník online česko anglický, česko německý, česko ruský, česko španělský slovník, slovník cizích slov, synonyma a další slovníky Velký anglicko-český slovník I ... Velký česko-španělský slovník I. + II. díl - Knihkupectví ... ... .+II., autoři: Břetislav Hodek Karel Hais, rok vydání: 2003 Antikvariát s více než 30 687 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00 Dĺžková miera. Ako jednotka dĺžky má siaha zodpovedať rozpätiu roztiahnutých ramien od špičiek prstov po špičky prstov. Vyskytovala sa už v starovekom Egypte, Mezopotámii a v starovekom Grécku.. Na Slovensku (v Uhorsku) sa do roku 1874 ( ... Velký španělsko český slovník I, II; Dubský, J. a kol ... ... . Ako jednotka dĺžky má siaha zodpovedať rozpätiu roztiahnutých ramien od špičiek prstov po špičky prstov. Vyskytovala sa už v starovekom Egypte, Mezopotámii a v starovekom Grécku.. Na Slovensku (v Uhorsku) sa do roku 1874 (zavedenie metrického systému) používali najmä tieto siahy (všetky sa delili na 6 stôp): ... Karel Hais is the author of Velký anglicko-český slovník IV. T-Z (4.75 avg rating, 4 ratings, 0 reviews, published 1993), Velký anglicko-český slovník II... Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pre slobodné zdieľanie súborov. Nahrávajte, zdieľajte a sťahujte zadarmo. S kreditom aj neobmedzenou rýchlosťou. panělsko - český česko - španělský velký slovník Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 3 recenze Lingea, slovníky, 2009 , Kolektiv autorů, 1344 , české Portaro - Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view.exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Velký česko-španělský slovník I., II..pdf

POPIS

Studentům, překladatelům, tlumočníkům, pedagogům a všem zájemcům o španělštinu je určeno zcela ojedinělé dílo v české hispanistice, které tvoří protějšek k Velkému španělsko-českému slovníku stejných autorů. Uvádí obecnou slovní zásobu současné španělštiny včetně výrazů hovorových, slangových a argotických, rozsáhlou frazeologii a odborné termíny z mnoha oblastí lidské činnosti i řadu amerikanismů. Cena je za oba dva díly.

Chcete si přečíst knihu?Velký česko-španělský slovník I., II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Velký česko-španělský slovník I., II. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY