Estetika svatého Augustina a její zdroje. Aurelius Augustinus: O pořádku - O učiteli

Estetika svatého Augustina a její zdroje. Aurelius Augustinus: O pořádku - O učiteli - Karel Svoboda | I15cajalco.com

... 2000. - 306 s. - brož. Euronet Pilot Study: Posuzování vlastního vlivu v různých oblastech života adolescent ... Augustinus : definition of Augustinus and synonyms of ... ... ... Politizující teologie • Xenofanés z Kolofónu (cca 569-470 př. Kr.) - putující bard: filosofické zpěvy u krbů mocných, kritik antropomorfních představ bohů. Není Racionalismus: (i) Descartes, Meditace o první filosofii (přel. Glombíček a Marvan, 2001 nebo 2003) (ii) Malebranche, Hledání pravdy (kniha III, část 2): text přístupný buď ve francouz'tině (edice Rodis-Lewis) nebo v angličtině (přel. Lennon a Olscamp, 1997) (iii) Spinoza, Etika (přel. Hubka, 1977 nebo 2001): celá I . část a II. část, tvrzen ... Augustinus : definition of Augustinus and synonyms of ... ... . Lennon a Olscamp, 1997) (iii) Spinoza, Etika (přel. Hubka, 1977 nebo 2001): celá I . část a II. část, tvrzení i-xii Nabízíme zlevněné poštovné za 49,- Kč při platbě kartou online do Zásilkovny v ČR. Aurelius Augustinus: O lži a jiné úvahy: 2000: Třebíč: Akcent: S-c3: Ol - 427: Karlsson, Blanka (ed.) Finspongský rukopis Jana Amose Komenského: Dosud neznámý anonymní rukopis Komenského předmluvy Europae lumina a Dedikace třem královstvím nalezený ve švédském Norrköpingu: 2000: Brno: L.Marek: Pontes pragenses: 12: S-g5: Ol ... Ta pomáhá odhalit i skrytá čísla. Ne vše je na první pohled patrné, jak zmiňuje Augustin. Mohou být věci božské 67 SVOBODA, Karel. Estetika svatého Augustina a její zdroje. Aurelius Augustinus: O pořádku. O učiteli, s Tamt., s SVOBODA, Karel. Estetika svatého Augustina a její zdroje. Aurelius Augustinus: O pořádku. O ......

INFORMACE

AUTOR
Karel Svoboda
DIMENZE
12,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Estetika svatého Augustina a její zdroje. Aurelius Augustinus: O pořádku - O učiteli.pdf

POPIS

Publikace obsahuje český překlad dnes již klasického díla významného českého estetika Karla Svobody (1888 - 1960) věnovaného základním otázkám středověké estetiky, Estetika Svatého Augustina a její zdroje (francouzský originál vyšel v roce 1933). Publikaci doplňují reedice dvou Svobodových překladů kratších rozmluv sv. Augustina O pořádku a O učiteli (vyšlo 1942). Závěrem je připojena studie Heleny Lorenzové Estetik Karel Svoboda, která je dosud nejúplnějším zhodnocením Svobodova vědeckého odkazu.

Chcete si přečíst knihu?Estetika svatého Augustina a její zdroje. Aurelius Augustinus: O pořádku - O učiteli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Svoboda. Číst Estetika svatého Augustina a její zdroje. Aurelius Augustinus: O pořádku - O učiteli Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY