Pábitelé: Josef Somr, Magdalena Sidonová

Pábitelé: Josef Somr, Magdalena Sidonová - Bohumil Hrabal | I15cajalco.com

...osobnosti interpretují nezapomenutelná dílka české prózy ... Pábitelé - CDmp3 (Čtou Josef Somr a Magdalena Sidonová ... ... . Čte: Josef Somr, Magdalena Sidonová. Zboží ze stejné kategorie - Pábitelé - CD. Obrazy v čase - CDmp3. Láska za lásku - rozhlasový cyklus pořadů hudby, příběhů a rozjímání, které pro vás ... Kód: 0271606 Autor: Anderle Jiří EAN: 8590236090323 Na úvod se dozvíte Hrabalovu definici Pábitelů, poslechnete si vybrané morytáty čtenářů z knihy Morytáty a legendy a závěr tvoří úryvek z povídky Kouzelná flétna z knihy Listopadový uragán. Čte: Josef Somr, Magdalena Sidonová. ... Klasici české l ... Pábitelé (audiokniha) - Bohumil Hrabal | Knihy Dobrovský ... . Čte: Josef Somr, Magdalena Sidonová. ... Klasici české literatury - 10 CD - neuveden . Komplet obsahující 10 CD. Herecké legendy čtou klasiky české literatury! 2CD: Vlastimil Brodský - Nejen o rybách (Ota Pavel) CD: Josef Somr, Magdalena Sidonová - Pábitelé (Bohumil Hrabal) 2CD: Soběsla...

INFORMACE

AUTOR
Bohumil Hrabal
DIMENZE
11,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Pábitelé: Josef Somr, Magdalena Sidonová.pdf

POPIS

Bohumil Hrabal - génius české krátké prózy. Enfant terrible - zbožňovaný i nenáviděný, často nepochopený. Audiokniha obsahuje čtyři povídky z knížky Pábitelé, která autoravskutku proslavila. To však nebyl ten pravý důvod, proč se autoři rozhodli právě pro ně. Povídky z Pábitelů mají totiž výraznou dějovou linku, dramatické prvky a je v nich humor, nadsázka, nadhled, melancholie, splín i sentiment, romantika i poetika, ale i naturalismus, vše v jednom ranečku. A především jde vždycky o oslavu člověka, svátost života. Na úvod je zařazena definice pábitelůslovy Bohumila Hrabala. Jednotlivé povídky jsou odděleny citáty z morytátu čtenářů (z knihy Morytáty a legendy) a závěr tvoříúryvek z povídky Kouzelná flétna (z knihy Listopadový uragán). Dostává se k vám tak skoro portrétní "hrabalovská kazeta". Čtou Josef Somr a Magdalena Sidonová.

Chcete si přečíst knihu?Pábitelé: Josef Somr, Magdalena Sidonová ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohumil Hrabal. Číst Pábitelé: Josef Somr, Magdalena Sidonová Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY