Karma Cola: Výprodej tajemného Orientu

Karma Cola: Výprodej tajemného Orientu - Gíta Mehta | I15cajalco.com

...á Margaret, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Z hlubin - Atwoodová Margaret ... Slohovník aneb Paříž má šarm - Eva Chupíková | Internetové ... ... . 82150. Mehta, Gíta - Karma-Cola, Výprodej tajemného orientu. Praha - Argo 199 obálka Radimecký, Martin brož ... Karma-Cola: výprodej tajemného Orientu. Vyd. 1. Praha: Argo, 1999, 154 s. ISBN 80-7203-214-3. Holčička z Goa, která patřila k žebrákovi bez obličeje: Krása střídá nádheru. V Mumbai jsme viděli zaměstnance luxusního hotelu jak vynáší odpadky rovnou přes zábradlí do mo ... Sociální normy | Knihy.ABZ.cz ... . V Mumbai jsme viděli zaměstnance luxusního hotelu jak vynáší odpadky rovnou přes zábradlí do moře. Podmínky registrace. Touto registrací uděluje uživatel (zákazník) souhlas se svým zařazením do databáze společnosti Antikvariát Počta. Kupte knihu Karma Cola - Výprodej tajemného Orientu - Gíta Mehta s 20% slevou v e-shopu za 151 Kč v knihkupectví Booktook.cz Křižovatky. Kdo napsal knihu Křižovatky? Autorem je William Paul Young. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Nabízíme zlevněné poštovné za 49,- Kč při platbě kartou online do Zásilkovny v ČR....

INFORMACE

AUTOR
Gíta Mehta
DIMENZE
4,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Karma Cola: Výprodej tajemného Orientu.pdf

POPIS

Gíta Mehta pochází z Indie a později studovala jak v Indii, tak v anglickém Cambridge. Dlouhá léta se zabývá tematikou střetu západní a východní kultury, podílela se na natáčení několika dokumentů a píše na toto téma knihy. Karma cola už je v této oblasti klasickým dílem. Západní svět začala Indie masově v 70. letech přitahovat a Gíta Mehta napsala tuto esejistickou knihu jako jakéhosi kulturního průvodce pro všechny zájemce ze Západu o Východ. Humornou formou v ní demýtizuje velká očekávání západních duchovních turistů. Vzhledem k značné popularitě českých zájezdů do Indie a okolí může tato kniha i naše objevitele Východu na leccos připravit.

Chcete si přečíst knihu?Karma Cola: Výprodej tajemného Orientu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gíta Mehta. Číst Karma Cola: Výprodej tajemného Orientu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY