Svízelná cesta k lásce: Z myšlenek svaté Hildegardy

Svízelná cesta k lásce: Z myšlenek svaté Hildegardy - Wighard Strehlow | I15cajalco.com

...cká knihovna v Olomouci. Hlavní stránka ... Středověká mystika: Po cestách mystiků k lásce Boží | Aukro ... . Nový katalog v systému ALEPH 500: více než 600 000 bibl. záznamů. On-line vyhledávání, objednávání, rezervování, prodlužování výpůjček. HLAS SVATÉ HILDEGARDY Z BINGENU: Teologická, filozofická a vědecká naučení Hildegardy z Bingenu, ve kterých se víra a rozum obdivuhodně scházejí, mají udivující aktuálnost a vstupují do naší dezolátní současnosti, zhanobené a zaplavené hříchy. Cesta vedoucí ke Středu je svízelná ... Nakladatelství Volvox Globator - Trh knih - můj ... ... . Cesta vedoucí ke Středu je svízelná cesta (dúrohana), což se projevuje na všech úrovních reality: nesnadně vinutý přístup k chrámu (jako k chrámu Borobudur), pouti k svatým místům (Mekka, Harduár, Jeruzalém aj.), nebezpečné hrdinské výpravy za Zlatým rounem, Zlatými jablky, za Bylinou života atd., bloudění v ... Víra v plnou skutečnost a vrcholnou cenu některého daného symbolového systému, nevede ke svobodě, ale k historii, k dalším z těch starých neřestí. Víra nevyhnutelně rozděluje. Máte-li víru, nebo hledáte-li zajištění v nekteré zvláštní víře, oddělujete se od těch, kteří hledají zabezpečení v nějaké jiné ... Svízelná cesta k lásce Strehlow Wighard myšlenky sv. Hildegardy Také se neradi zpovídáte? Kolář Petr návod a rady ke svátosti smíření Světlo Kalvárie Greeve P. de poslední dny života Ježíše Andělé Když se zlé věci stávají dobrým lidem Kushner Harold S. Boží dopuštění a spravedlnost Sedm slov ukřižovaného ... Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz.U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo ... Již Amalar z Metz (+ kolem r. 850) ve svém alegorickém výkladu mše svaté uvádí tento význam: část hostie smíšená s Krví Páně připomíná jeho tělo vzkříšené, ta část, kterou přijímá kněz, připomíná Kristovo tělo na zemi - církev a část určená nemocným připomíná pobyt Kristova těla v hrobě. Zbývá jen upřesnit, že 20. století patří k nejkrvavějším ze všech známých uplynulých staletí. Rozumní a informovaní lidé poukazují na jeho neobvykle velkou názorovou zmatenost a ztrátu soudnosti u celých národů (viz Paul Johnson: Dějiny 20. století a Intelektuálové). Gregory Treverton z Mezinárodní bezpečnostní a ......

INFORMACE

AUTOR
Wighard Strehlow
DIMENZE
9,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Svízelná cesta k lásce: Z myšlenek svaté Hildegardy.pdf

POPIS

Sv. Hildegarda z Bingenu, benediktinská abatyše a vizionářka žijící ve 12. století v Hesensku, napsala mnoho pojednání z oboru teologie, hudby a medicíny. Poukazuje v nich na vztahy těla, duše a ducha, zdůrazňuje léčivou moc přírody. Autor vybral a upořádal z jejích obecných doporučení a konkrétních rad soubor jako příspěvek k základním otázkám, které si klade každý z nás a které jsou aktuální pro všechny věkové skupiny.

Chcete si přečíst knihu?Svízelná cesta k lásce: Z myšlenek svaté Hildegardy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wighard Strehlow. Číst Svízelná cesta k lásce: Z myšlenek svaté Hildegardy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY