Jak se bude vaše dítě jmenovat?

Jak se bude vaše dítě jmenovat? - Miloslava Knappová | I15cajalco.com

... 375 Kč. Skladem. 375 Kč Přejít do obchodu ... Kniha Jak se bude vaše dítě jmenovat? - Miloslava Knappová ... ... . Vrsovickeknihkupectvi.cz · 16 hodnocení obchodu · Bux.cz Kniha Jak se bude vaše dítě jmenovat? vychází v již pátém, podstatně doplněném vydání. Kniha Jak se bude vaše dítě jmenovat? vychází v již pátém, podstatně doplněném vydání. Je aktualizováno v souhlase s jazykovým, legislativním i společenským vývojem, ze kterého vyplývají např. zpřesňující jazykový výklad matriční ... Kniha Jak se bude vaše dítě jmenovat - Diskuze - eMimino.cz ... . zpřesňující jazykový výklad matričního zákona, nové poznatky o soudobých tendencích ve volbě jmen a údaje o jejich současném výskytu. Jak se bude vaše dítě jmenovat? Autor: Knappová, Miloslava Nakladatel: Academia EAN: 9788020026569 ISBN: 978-80-200-2656-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 920 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2017 (6. rozšířené vydání) Jsme veřejná univerzální knihovna, k...

INFORMACE

AUTOR
Miloslava Knappová
DIMENZE
10,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se bude vaše dítě jmenovat?.pdf

POPIS

Aktualizované šesté vydání knihy obsahuje na 17 000 českých a cizojazyčných jmen, včetně 3000 doplněných (a to i orientálních, tj. asijských a afrických). Jedná se o jazykově ověřené základní, oficiální podoby, které lze zapsat do matrik České republiky. Úvodní část věnovaná jazykovému výkladu matričního zápisu jmen byla zpřesněna v souladu s aktuálním zněním zákona o matrikách a doplněna poznatky o současných tendencích ve výběru jmen. Údaje o volbě tzv. zdvojených jmen byly obohaceny o nově ověřená jména, aktualizován byl i přehled dvaceti pěti nejčastějších jmen v České republice. Kniha slouží nejen široké veřejnosti, ale také jako jazyková příručka v matriční praxi.

Chcete si přečíst knihu?Jak se bude vaše dítě jmenovat? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslava Knappová. Číst Jak se bude vaše dítě jmenovat? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY