Tajný deník Adriana Molea

Tajný deník Adriana Molea - Sue Townsendová | I15cajalco.com

...vrtě roku starý kluk jménem Adrian Mole ... Tajni dnevnik Adriana Molea lektira, Sue Townsend | Lektire.hr ... . Český-jazyk.cz - ČTENÁŘSKÝ DENÍK » rozbor díla: Tajný deník Adriana Molea (Sue Townsendová) - Knížka vypráví o 13 a tři čtvrtě starém klukovi, který se smrtelně zamiloval. Adrian zažívá všechny možné i nemožné trable, které patří k pubertě. Jeho matka si... Tajný deník Adriana Molea book. Read 1,502 reviews from the world's largest community for readers. Adrian Mole's first love, Pandora, has l ... Tajný deník Adriana Molea | Repertoár hráli jsme | Divadlo ... ... . Adrian Mole's first love, Pandora, has left him; a nei... úprava a režie Miroslav Hanuš "Láska a big beat jsou to jediné, co mě chrání před šílenstvím." Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ ... Na první pohled normální rodinka. A také spolužáci, spolužačky, sousedé a známí. Rok a čtvrt dospívání Adriana Molea, britského puberťáka. Nejtěžší okamžiky v životě, které zažil každý z nás - dětství mizí v dáli, hormony se bouří, rodiče se rozvádějí a ... Tajný deník Adriana Molea 1982; Hořké zrání Adriana Molea 1984; Pravdivá zpověď Adriana Molea 1989; Adrian Mole - Léta v divočině 1993; Adrian Mole - Léta u kapučína 1999; Adrian Mole a zbraně hromadného ničení 2004; Ztracené deníky Adriana Molea 1999 - 2001 2008; Adrian Mole - léta prostoty 2009; Další tvorba. Coventry na útěku - příběh ženy, která se skrývá ... Světový bestseller pro „náctileté i jejich rodiče. První část dnes už šestidílného románového cyklu uznávané anglické ...

INFORMACE

AUTOR
Sue Townsendová
DIMENZE
4,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajný deník Adriana Molea.pdf

POPIS

O Adrianu Moleovi už jistě slyšeli všichni. Příhody známého puberťáka plné sarkastického humoru začaly vycházet koncem osmdesátých let v Británii a zanedlouho i zde. Zaujaly od prvního okamžiku, kdy se objevily na trhu, četly se na pokračování, byly zdramatizovány, v divadlech se hrály jako muzikál a staly se dokonce námětem oblíbené počítačové hry. Autorka navíc pokračovala v líčení osudů svérázného hlavního hrdiny až do jeho čtyřicítky, takže čtenáři mohli sledovat svého oblíbence i v dospělosti. Mladá fronta vydává knihy už počtvrté, tentokrát v revidovaném překladu a nové úpravě. V prvním dílu je Adrian 13 a 3/4 roku starý muž, který všemu rozumí a kriticky hodnotí nejen kamarády a učitele, ale především – jak jinak – své rodiče. Píše si deník, v němž si nebere servítky a jemuž se svěřuje se vším, co ho potkalo. Ke všemu se ještě vážně zamiloval, takže psát má skutečně o čem.

Chcete si přečíst knihu?Tajný deník Adriana Molea ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sue Townsendová. Číst Tajný deník Adriana Molea Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY