První tři minuty

První tři minuty - Steven Weinberg | I15cajalco.com

... Bang. Kniha: První tři minuty (Steven Weinberg) ... První tři minuty (Steven Weinberg) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! První tři minuty Autor: Weinberg, Steven Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020407009 ISBN: 80-204-0700-6 Originál: The First Three Minutes: A Modern View of the Origin of the Universe Překlad: Horák, Michal Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2000 Okouzlení 6. díl (1. část) - chybí první tři minuty emk ... Kniha Nová doba porodní - život před životem, porod jako ... ... . díl (1. část) - chybí první tři minuty emko0054. Loading... Unsubscribe from emko0054? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 385. Nová doba porodní život před životem, porod jako zázrak, první tři minuty a jak dál : přirozený porod jako cesta ke společnosti bez násilí Podívejte se na první tři minuty z jedenácté epizody Máme tu pro vás novou ukázku, která nám tentokrát ukazuje první tři minuty z nadcházejícího dílu. V ní se podíváme především na Šeptače. Aktualita: První tři minuty "Justice League" jsou oficiálně online v 720p!Justice League bude zveřejněna v Digital HD v Koreji dne 19. prosince. Sestřih začíná 313. československou stíhací perutí (první tři minuty), od dvojnásobného zobrazen...

INFORMACE

AUTOR
Steven Weinberg
DIMENZE
11,80 MB
NÁZEV SOUBORU
První tři minuty.pdf

POPIS

Moderní, ryze vědecký pohled na "počátek světa" - přesněji na rané vývojové fáze nynějších struktur vesmíru. Je to samozřejmě hypotéza, ale dnes nejuznávanější. Podivuhodně v ní do sebe zapadají poznatky astronomie i zdánlivě odlehlých oblastí fyziky elementárních částic. Do neuvěřitelných podrobností zde autor dovozuje události, které se odehrály před 10 až 20 miliardami let, v rozmezí pouhých tří minut po "velkém třesku".

Chcete si přečíst knihu?První tři minuty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steven Weinberg. Číst První tři minuty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY