Jedináček

Jedináček - Seo Mi-ae | I15cajalco.com

...stravě po slavné Rokoko. V rolích hraběte Glostera z Krále Leara, Vavřeny z ... Devět věcí, které nikdy neříkejte rodičům jedináčka! Proč ... ... ... Kniha Jedináček. Nelze komentovat (až kniha vyjde). Zatím můžete využít Diskuzi. Doporučujeme. Sedm katů z Mnichova. Syn. Hodná holka (M)Učednice. Autor knihy. Mie So (p) jihokorejská, 1965. Kniha Jedináček je v. Chystám se číst: 2x: Chci si koupit: 2x: Kategorie Psi - inzerce. Vybírejte z 6 281 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Naj ... Jedináček - rodina ... . Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii - strana 63. Aneta Langerová (born 26 November 1986) is a Czech pop singer. Born in Benešov, Czech Republic and grew up in Říčany, she first rose to fame at age 17 as the first winner of Česko hledá SuperStar, the Czech version of Pop Idol, in June 2004.Later that year she released her first album, Spousta andělů, which became a long-term bestseller in the Czech Republic....

INFORMACE

AUTOR
Seo Mi-ae
DIMENZE
5,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedináček.pdf

POPIS

Když je jednoho brzkého rána Hajong, desetiletá dívenka s velkýma dojemnýma očima a špinavým plyšovým medvědem, zachráněna z hořícího domu, vzbuzuje ve všech okolo soucit. Na místo přispěchá dívčin vyděšený otec, Česong, který kvůli komplikovaným vztahům s bývalou ženou nemohl dceru dlouho vídat. Minulost však skrývá mnohá tajemství, která mají zůstat skryta před Česongovou současnou ženou, forenzní psycholožkou Songjong. Ta je shodou okolností právě pověřena nevšedním úkolem – rozhovorem se sériovým vrahem, který kromě ní odmítá s kýmkoliv mluvit. Songjong je rozhodnutá být Hajong tou nejlepší nevlastní mámou, jenomže během společného soužití vyplývají na povrch znepokojivé skutečnosti, které se začínají nečekaně proplétat s psychologickým profilem psychopatického zabijáka.

Chcete si přečíst knihu?Jedináček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Seo Mi-ae. Číst Jedináček Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY