Načmáranec

Načmáranec - Serge Lehman, | I15cajalco.com

... Zlatý osel v jedné knize. My máme radost, co vy? Tvoje mince po mamince umí stát i na hraně, když je házíš, vždy je vsázíš… nevypadáš nahraně ... Serge Lehman | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . 28.11.2017 18:09:38 | Špáďa Ře d i te l : Milan Gelnar, [email protected] P rog ra m o vá řed i tel k a: Hana Gelnarová, tel.: 222 781 361, [email protected] J e d n a te l : Jiří Michek, Knihy z kategórie Ostatné na Martinus.sk. Milujeme knihy. Rovnako ako vy. ... Frederik Peeters | Martinus ... .sk. Milujeme knihy. Rovnako ako vy. ...

INFORMACE

AUTOR
Serge Lehman,
DIMENZE
9,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Načmáranec.pdf

POPIS

Betty Couvreurová žije ve stínu své matky Maud, slavné autorky fantastických příběhů pro děti. Trpí záchvaty ztráty řeči… zato její dospívající dcera Clara toho napovídá až moc. Paříž, kde prší jako v Londýně, a rodina složená ze samých žen a přízemních problémů. Ale najednou se začne dít něco podivného, co naznačí, že spolehnout se nejde na nic. Ani na to, že jméno jejich rodiny je pravé, ani na to, že v minulosti jejich rodu se neukrývá věkovité tajemství, ke kterému patří jiné nestvůry, takové, které nepatří jen do psychologie, ale které jsou až příliš hmatatelné.

Chcete si přečíst knihu?Načmáranec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Serge Lehman,. Číst Načmáranec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY