Hvězdná pěchota

Hvězdná pěchota - Robert A. Heinlein | I15cajalco.com

...ota je sci-fi, na které se pokud budu moct rád a znova podívám, pobavím parádními hláškami a ... Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004) - Online ... ... ... Hvězdná pěchota (1997) Učú no senši (1988) Podobné . Halo (2021) Halo: The Fall of Reach (TV seriál) (2015) Halo: Soumrak (TV seriál) (2014) Enderova hra (2013) Halo 4 - film (TV seriál) (2012) Halo Legends (2010) Vesmír: Civilizace v ohrožen ... Příběh je taky celej takovej smrdutej. A ač jsem se snažil přehlídnout nějaké efektové nedostatky snahu vnést něco nového(a špat ... Hvězdná pěchota 1997 Cz dabing (Akční, sci-fi, celý film ... ... . A ač jsem se snažil přehlídnout nějaké efektové nedostatky snahu vnést něco nového(a špatného) tak mě tento počin naprosto znechutil a 2* dávám jen díky tomu že je to HVĚZDNÁ PĚCHOTA!! (15.1.2007) Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace je akční videofilm z roku 2004, spadající do žánrů akční, dobrodružný, horor a sci-fi. V hlavních rolích Billy Brown (II), Richard Burgi a Kelly Carlson. Režie: Phil TippettNejlepší jednotka Federace se střetává s hordou nepřátelských brouků. Ale tentokrát... Scalexova gilotina: Hvězdná pěchota - co je to za exoty? Zpěv Martina Dvořáčka ocenil Pal'o Habera slovy "teplý dech". Stanislav Zitterbart přišel ke castingu, protože "chtěl zjistit, jestli umí zpívat, jak mu všichni říkají." Teď už to ví - neumí. Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008) [Video] Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008) [Video] Starship Troopers 3: Marauder Žánr: akční / horor / sci-fi / thriller / dobrodružný Země: Spojené státy americké / Spolková republika Německo / Jihoafrická republika Režie: Edward Neumeier (pokračování) Hvězdná pěchota opět do akce. Populární sci-fi film Hvězdná pěchota se dočkal svého herního zpracování, respektive se stal motivem pro hru nesoucí stejný název.Starship Troopers patří mezi klasické akční hry, ve kterých se vše řeší olovem a granáty.Ostatně s mimozemskými hmyzími potvorami se nejspíš jen těžko domluvíte. Hľadaný výraz: Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel. Sleduj filmy online! Tie najnovšie a najlepšie filmy a seriály online nájdete iba u nás. Najširšia ponuka online 100% funkčných filmov. Shrnutí toho nejzákladnějšího o filmu Hvězdná pěchota - Starship Troopers Hvězdná pěchota (1997) Když se po skončení střední školy vaše holka i váš nejlepší kamarád dobrovolně přihlásí do armády, nezbude vám, než udělat totéž. Pokud ale narozdíl od nich ničím mimořádným nevynikáte, s největší pravděpodobností skončíte u Hvězdné Pěchoty....

INFORMACE

AUTOR
Robert A. Heinlein
DIMENZE
6,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Hvězdná pěchota.pdf

POPIS

Galaktické křižníky a cesty napříč galaxií… Hvězdní mariňáci v bojových skeletech a válka s brouky! Lidstvo v ohrožení a hvězdná pěchota v akci! Sledujte psychicky i fyzicky náročný výcvik mariňáků a zúčastněte se těch nejbrutálnějších planetárních bitev. Heinleinův román je však i něčím jiným, než jen drsným militaristickým příběhem. Patrně nejslavnější autor fantastické literatury vychází z nepříjemného faktu, že násilí bylo a vždy bude. A skutečný muž musí být v drsném světě schopen bránit sebe, své blízké a koneckonců i svou rodnou planetu.

Chcete si přečíst knihu?Hvězdná pěchota ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert A. Heinlein. Číst Hvězdná pěchota Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY