Pexetrio - Ovoce a zelenina

Pexetrio - Ovoce a zelenina - - | I15cajalco.com

...ejte se na další nápady na téma Ovoce, Zelenina a Adult coloring pages ... Stolní hry Pexetrio - BETEXA.cz - papírové modely ... ... . Pexetrio - Ovoce a zelenina je didaktická a zábavná hra, ve které se naučíte poznávat různé ovoce a zeleninu a zjistíte, co se z nich vyrábí. Tweet Po přihlášení si titul můžete přidat na seznam přání. Pexetrio - Ovoce a zelenina /NOVÉ/ Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 199,00 Cena bez DPH 164,46 Kč ... Pexetrio OVOCE A ZELENINA je zábavná hra inspirovaná pexesem, kter ... Ovoce a zelenina, Vsetín - Home | Facebook ... ... Pexetrio OVOCE A ZELENINA je zábavná hra inspirovaná pexesem, která děti zároveň i vzdělává. Děti se naučí poznávat různé druhy ovoce nebo zeleniny, poznat jak a kde rostou a jejich produkty podle hesla „škola hrou". Kromě toho, že si děti osvojí různé druhy ovoce a zeleniny zábavným způsobem, hra také napomáhá ... Pexetrio OVOCE A ZELENINA je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte poznať rôzne druhy ovoci Zákaznícka linka 02/3305 6447 v dňoch: Po-Pi 8-16:30 h Kontakty Pexetrio OVOCE A ZELENINA jsou didaktické a zábavné hry, při kterých se naučíte pojmenovat různé druhy ovoce nebo zeleniny, poznat jak a kde rostou a jejich produkty.. Hra obsahuje hrací kartičky vyrobené z kvalitního kartonu, s velikostí 57 x 57 1,6 mm, hrací arch pro doplňkovou hru LOTO-TRIO a mini encyklopedií s návodem na ... Pexetrio OVOCE A ZELENINA je didaktická a zábavná hra, při které se naučíte pojmenovat různé druhy ovoce nebo zeleniny, poznat jak a kde rostou a jejich produkty.. Hra obsahuje hrací kartičky vyrobené z kvalitního kartonu, s velikostí 57 x 57 1,6 mm, hrací arch pro doplňkovou hru LOTO-TRIO a mini encyklopedií s návodem na ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Pexetrio - Ovoce a zelenina.pdf

POPIS

Pexetrio OVOCE A ZELENINA je zábavná hra inspirovaná pexesem, která děti zároveň i vzdělává. Děti se naučí poznávat různé druhy ovoce nebo zeleniny, poznat jak a kde rostou a jejich produkty podle hesla „škola hrou“. Kromě toho, že si děti osvojí různé druhy ovoce a zeleniny zábavným způsobem, hra také napomáhá rozvíjet jejich logické myšlení a trénovat paměť hledáním trojice kartiček s vyobrazením plodu, toho jak a kde roste a produktu, který se z něj vyrábí. Hra pocházející z dílny českého výrobce je vhodná pro děti od tří let. Hra obsahuje 36 odolných kartiček a dva hrací archy pro doplňkovou hru LOTO-TRIO. Dále obsahuje mini encyklopedii, která poskytuje základní informace o 12 druzích ovoce a zeleniny zobrazených na kartičkách. Popisuje také všechny herní varianty.

Chcete si přečíst knihu?Pexetrio - Ovoce a zelenina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pexetrio - Ovoce a zelenina Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY