Pexetrio - Hrady a zámky ČR

Pexetrio - Hrady a zámky ČR - - | I15cajalco.com

... děti a jejich rozvoj myšlení. Zkuste si to! (Karetní hry) Hodnocení produktu: 0% ... Pexetrio Hrady a zámky ČR (Plus) * - Česká hračka ... . Pexetrio Plus jsou didaktické a zábavné hry, při kterých se naučíte poznávat naše české hrady a zámky, jejich nejzajímavější exponáty a jejich umístění na mapě. Pexetrio HRADY A ZÁMKY ČR jsou zábavné hry inspirované pexesem, které děti zároveň i vzdělávají. Hráči se naučí pojmenovat a rozeznat u různých památek jejich podobu, příslušnost k stavebnímu stylu, jejich dominantní prvky a umístění na mapě ČR podle hesla „škola hrou". Pexetrio Plus HRADY A ZÁMKY je zábavná hra inspirovaná pexesem, která děti zá ... Pexetrio Plus Hrady a zámky ČR | Betexa | SVĚT-HER.CZ ... ... . Pexetrio Plus HRADY A ZÁMKY je zábavná hra inspirovaná pexesem, která děti zároveň i vzdělává. Děti se naučí poznávat nejkrásnější české hrady a zámky. „škola hrou". Kromě toho, že si děti osvojí nejznámější hrady a zámky zábavným způsobem, hra také napomáhá rozvíjet jejich logické myšlení a ... Hrady a zámky patří k nejoblíbenějším turistickým cílům. Nabízejí nahlédnutí do historie naší země i příležitost k aktivnímu trávení volného času s celou rodinou. Kromě běžné prohlídky s průvodcem je navíc obvykle možné navšt...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Pexetrio - Hrady a zámky ČR.pdf

POPIS

Pexetrio Plus HRADY A ZÁMKY je zábavná hra inspirovaná pexesem, která děti zároveň i vzdělává. Děti se naučí poznávat nejkrásnější české hrady a zámky. „škola hrou“. Kromě toho, že si děti osvojí nejznámější hrady a zámky zábavným způsobem, hra také napomáhá rozvíjet jejich logické myšlení a trénovat paměť hledáním trojice kartiček s hrady a zámky, jejich zajímavostmi a mapou. Součástí hry jsou nejen odolné kartičky, ale také hrací arch pro doplňkovou hru LOTO-TRIO a mini encyklopedie, která nabízí další varianty hry pro ještě větší zábavu. Hra pocházející z dílny českého výrobce je vhodná pro děti od tří let.

Chcete si přečíst knihu?Pexetrio - Hrady a zámky ČR ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pexetrio - Hrady a zámky ČR Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY